Відбудеться доповідь на тему «Трансформація ролі режисера під впливом новітніх технологій»


23 листопада об 11.00 Національний центр театрального мистецтва ім. Леся Курбаса та Французький культурний центр запрошують вас послухати доповідь Беатріс Пікон-Валлен «Трансформація ролі режисера під впливом новітніх технологій».

Театральне мистецтво завжди підживлювалось досягненнями технічного прогресу. Наприклад, трансформації, що відбулися в освітленні, від газового до електричного, істотно змінили процес постановки. Подібні зміни відбуваються й зараз завдяки комп'ютерним та цифровим технологіям.

Значні зміни у засобах, що використовуються при постановках, викликають питання про функції новітніх технологій та їх внесок, а також залучають до роздумів шодо еволюції акторської гри й, особливо, ролі режисера.

Саме на ці питання дасть відповіді Беатріс Пікон-Вaлeн – театрознавець, директор науково-дослідної лабораторії театрального мистецтва Національного центру наукових досліджень (CNRS), та редактор серій у видавництвах CNRS та Age d'Homme, під час конференції, організованої Національним центром театрального мистецтва ім. Леся Курбаса.

Адреса: Національний центр театрального мистецтва ім. Леся Курбаса, (вул. Володимирська, 23-в, тел. 279 50 69)
Вхід вільний


20.11.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах