Російський режисер Віталій Манський представить свій фільм "Труба" у Києві 

Під час "Післямови фестивалю "86" російський режисер Віталій Манський вперше представить у Києві свій фільм "Труба". Його повнометражна документальна стрічка показує життя людей уздовж газопроводу Уренгой-Ужгород. Два епізоди "Труби" знімалися в Україні - на Чернігівщині та в Закарпатті. 
 
Фільм отримав нагороду "За найкращий документальний фільм" на 48-му Міжнародному кінофестивалі в Карлових Варах (2013) та приз "За найкращу режисеру" на фестивалі Кінотавр в Сочі (2013). Показ та обговорення "Труби" за участі режисера Віталія Манського, кінознавиці Ольги Папаш та журналіста Андрія Сайчука відбудуться 6 червня о 19:00  кінотеатрі "Жовтень" (Костянтинівська, 26).
 
"Труба" - це історія про Європу, яка починається в безлюдному просторі вічної зими російського Сибіру та закінчується на затишних пляжах Біскайської затоки. Навіть закони природи формують тут принципово різні парадигми людського існування. Що ж може об’єднувати такі різні стилі життя? Фізично вони сполучені між собою газопроводом “Західний Сибір – Західна Європа”. Труба не просто з’єднала, але й нерозривно пов'язала “цю” Росію з “тією” Європою.
 

 
 
Віталій Манський народився у Львові у 1963 році. Зняв більше десяти документальних фільмів для кіно і телебачення. Серед них "Анатомія Тату" (2003) про російську поп-групу, "Путін. Високосний рік" (2001), "Єврейське щастя" (1990). Президент фестивалю "Артдокфест" у Москві.

30.05.2014
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах