Український Музичний Ярмарок-2008 відбудеться у вересні в Києві


11-14 вересня у п’яти павільйонах Національного Комплексу «Експоцентр України» (пр. Ак. Глушкова, 1; павільйони 1, 2, 3, 7, 9) відбудеться Український Музичний Ярмарок-2008, на якому буде представлено останні розробки найкращих українських та закордонних виробників галузі. Крім самої виставки, програма ярмарку передбачає низку вузько-спрямованих слухань, показово-навчальних виступів (зокрема, народних умільців), концерт сучасних виконавців, пізнавально-розважальні заходи для дітей та підлітків тощо.

Український Музичний Ярмарок – провідна, починаючи від 1993-го, подія року на музичному ринку України, традиційна і найбільша виставка професійного звукового та світлового обладнання, музичного знаряддя, і тп. На поточну мить про свою участь у заході вже заявили керівники провідних компаній України: АРТ-Р, АТ Трейд, Джаз-Клуб, Зінтеко, Комора, Лайтек, Компанія Індіго Мюзік, Кортмі, Мега-Шоу, Реал-Мюзік, Соло, Трембіта, Юритмікс. У рамках цьогорічного Ярмарку буде представлено музичні інструменти, професійне звукове та світлове обладнання, обладнання для студій звукозапису, сценічне обладнання та конструкції, світловий та звуковий дизайн, діджейське обладнання, музична література.

Зацікавлений відвідувач отримає можливість отримати фахову інформацію з першоджерел про новітні технічні й технологічні розробки в музичній галузі; зблизька роздивитись, доторкнутись та навіть спробувати пограти на унікальних інструментах; ознайомитись з процесом створення українських народних та сучасних гудил; особисто поспілкуватись з відомими виконавцями, взяти участь у їхніх показово-навчальних виступах; обмінятись досвідом з колегами з різних куточків України; отримати юридичні поради з питань авторського права та суміжних прав.

Уперше в рамках Ярмарку стартуватиме загальнонаціональний фестиваль української музики ДніПРО під гаслом: «ДніПРО – стихія музичної нації». Зачинателями цього нового дійства виступають часопис ПРО і дирекція Музярмарку.

ДніПРО – це некомерційний проект, в основі якого ПРОФЕСІЙНІСТЬ і ПРОФЕСІОНАЛІЗМ українських музикантів, виконавців, звукорежисерів, лейблів, компаній, які працюють на ринку професійного звукового й світлового обладнання, ЗМІ, музичних навчальних закладів, українських шанувальників музики різних стилів і напрямків. Уперше в історії українського музичної галузі буде зроблено спробу об’єднати усіх учасників творчого процесу, не розділяючи їх на митців і обслуговуючий персонал, на зірок і сіру публіку, а даючи можливість кожному самовиразитися і відчути себе невід’ємною частиною музичного простору України.

Діяльність ДніПРО також спрямована на впровадження сучасних технологій музичного навчання, і для цього, не відкидаючи здобутків української музичної освіти, буде залучено професійних викладачів, навчальні заклади, студентство, учнів до активної позиції щодо освітніх новозапроваджень, методик навчання й домашнього музикування, що в майбутньому дасть можливість сформувати не лише клас музичних вправних умільців, а й допоможе заохотити широкі кола українців до музикування як одного з найкращих розвивальних і цікавих способів дозвілля й саморозвитку.

На фестивалі працюватимуть окремо такі підмостки:

11 вересня 2008 року
Сцена 1. – Академічні колективи.
Сцена 2. – Етно, фолк.

12 вересня 2008 року
Сцена 1. – Джаз, електронна, дослідницька музика.
Сцена 2. – Радіо-сцена (радіо ді-джеї).
Сцена 3. – Електронна музика

13 вересня 2008 року
Сцена 1. – Гіп-гоп, брейк, ритм-н-блюз.
Сцена 2. – Дитяча сцена.
Сцена 3. – гала-концерт від забави Рок У Твоєму Місті

14 вересня 2008 року
Сцена 1. – Прес-зустріч від музичних електронних і друкованих засобів сповіщення
Сцена 2. – Етно, фолк.
Сцена 3. – гала-концерт від забави Рок У Твоєму Місті

На сьогодні громадську ініціативу підтримали знані в Україні та за її межами гурти і виконавці: мистецька формація ТаРУТА (Київ), Хорта (Запоріжжя), Шабля Бо (Дніпропетровськ), An.gel (Київ), Дай, Боже (Київ), Київський кобзарський цех, представники незалежного видавництва електронної музики CTS, дирекція і переможці регіональних турів Всеукраїнського фестивалю Рок У Твоєму Місті.

Головним затійником Українського Музичного Ярмарку–2008 виступає Всеукраїнська громадська організація «Асоціація дистриб’юторів, виробників і продавців професійного звукового і світлового обладнання, музичних інструментів»; дирекція фестивалю ДніПРО – журнал ПРО, дирекція ярмарку. Соратник: Національний комплекс Експоцентр України. За підтримки: Міністерства культури і туризму України.

Джерело: ФДР Вісті з Краю


29.07.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах