З 19 по 27 жовтня у Мистецькому Арсеналі відбудеться фотовиставка робіт Ульріха Зайдля


19-27 жовтня в Мистецькому Арсеналі відбудеться фотовиставка робіт спеціального гостя МКФ «Молодість», австрійського режисера Ульріха Зайдля.
 
Зайдль привезе до Києва 42 фотороботи, присвячені його «райській» трилогії. Власне, саму трилогію покажуть на «Молодості» в рамках першої в світі повної ретроспективи режисера «Ульріх Зайдль. Тотальна ретроспектива».
 
Сексуальність, духовність, фізичність – три жінки з однієї європейської родини у різні способи шукають, як вдовольнити свої найпотаємніші бажання. Сорок дві оригінальні фотороботи на межі вуайєризму, співчуття, трагедії й комедії, критика суспільства споживання, самотність та відторгненість особистості в сучасному світі – кристалізація того радикально реалістичного дискурсу, з яким кінорежисер працює все життя та який так виразно артикульований у гучній кінотрилогії «Рай», яка, власне, буде представлена в рамках першої в світі повної ретроспективи фільмів Ульріха Зайдля на 43-ому МКФ «Молодість».
 
Так і не закінчивши Віденську кіноакадемію (його попросили залишити заклад після контроверсивної стрічки про випускний бал), Ульріх Зайдль розпочав свою кар'єру як режисер документальних фільмів, знімаючи короткий метр та працюючи для телебачення. В 1990-ті вийшли його повнометражні фільми «Звірина любов» (1995) та «Моделі» (1999), які отримали чимало, як це буде тепер і надалі, фестивальних нагород та неоднозначних відгуків. Широке визнання вперше прийшло до австрійця, коли йому було майже 50 років. Фільм «Собача спека» - повнометражний ігровий дебют Зайдля - став справжнім відкриттям Венеційського кінофестивалю у 2001 році, здобувши спеціальну премію журі. Після міжнародного успіху Зайдль відкрив власну кінокомпанію, і вже у 2007 спродюсував свій другий ігровий фільм «Імпорт/Експорт», який номінували на «Золоту пальмову гілку» у Каннах. Першу частина «райської» трилогії «Рай: Любов» 2012 року номінували на «Золоту пальмову гілку» Канн. Друга частина, «Рай: Віра» отримала спеціальний приз журі у Венеції. Стрічка «Рай: Надія» увійшла до конкурсної програми цьогорічного Берлінале.
 
Офіційне відкриття виставки - 19 жовтня о 15:00. Вхід за запрошеннями та попередньою акредитацією.
З 17:00 вхід здійснюється на загальних умовах МК "Мистецький Арсенал". 
 

15.10.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах