UNSIGNED CHAR випустили свій дебютний альбом «Logos»


 
8 серпня київський пост-рок гурт UNSIGNED CHAR випустив та виклав в інтернет свій довгоочікуваний дебютний повноформатний альбом під назвою ‘Logos’.

 
Гурт повністю сам видасть цифрову та CD версію платівки. 51-хвилинний альбом містить в собі дев'ять пісень, пару з яких перезаписані студійні версії треків з першого EP, що хлопці випустили ще у 2010 році та більшої частини нового матеріалу. Альбом повністю спродюсований самим гуртом та записувався більшу частину 2012 року на Eight Floor Studios в Києві.

«Logos» дає шанувальникам  можливість зазирнути в музичну концепцію UNSIGNED CHAR та нарешті почути новий матеріал після їх останнього концерту в Арт-клубі 44 ще у 2011 році, що був організований за підтримки Azh Promo. Що стосується самої музики, в основному матеріал містить атмосферний пост-рок із змішуванням стрімких та рвучких частин пост-металу та космічного ембієнту.
 
"Ми витратили майже півтора року, аби перетворити цей альбом у реальність. У нас були деякі труднощі після запису на студії, але сьогодні ми дійсно щасливі, що вся робота була зроблена, як ми того хотіли і нарешті у всіх є змога ознайомитися в повній мірі з нашою творчістю. Коли ми приступили до роботи, було вирішено самостійно робити і записати альбом від початку і до кінця. Це дало змогу до найменших деталей проробити усі моменти звучання окремих треків, а також усю візуальну частину, як то обкладинки, відео кліп, сайт тощо. Свій попередній EP ми робили так само – повністю самі, і тому із повноформатним альбомом хотіли продовжити такий досвід створення".
 

 
Трек-ліст «Логос»:
1. Ex Ante - 4:57
2. Iota - 6:53
3. Genesis - 5:08
4. Septime - 4:09
5. Decadence - 7:03
6. Renaissance - 5:34
7. Ennea - 8:16
8. Charisma - 2:39
9. Influx - 6:35 
  
"І не передати наскільки ми щасливі, що нарешті випустити цей альбом для наших слухачів, які чекали його так довго. Та висловлення нашої подяки буде не достатньо, аби віддячити їм за всю ту підтримку, і пристрасть, що вони давали і дають нам. Сподіваємося, вони будуть приємно вражені і зможуть насолодитись музикою в тій же мірі, як і ми їхньою підтримкою".
  
Скачати безкоштовно ‘Logos’ можна на офіційному сайті гурту. Якщо ж ви бажаєте підтримати хлопців в їхній творчості та хотіли б в майбутньому почути нові їхні роботи  - ‘Logos’ доступний на усіх популярних майданчиках із купівлі музики - iTunes, Amazon MP3, Bandcamp, Sony та навіть Google Music. Прослухати весь альбом також можна и на Soundcloud, а для тих, хто вже занадто йде в ногу із часом – хлопці є і на Spotify. 
iTunes - https://itunes.apple.com/us/album/logos/id677959739

 
В найближчих планах – випуск відеокліпу на одну із пісень (матеріал вже відзнято), Digipack-версії ‘Logos’ та фірмових футболок, що будуть повністю зроблені в Україні. Наразі можна розмістити перед замовлення, написавши гурту лист на офіційному сайті, або ж в соцмережах одному із учасників.
 
Офіційна сторінка: www.unsignedchar.com
Facebook: facebook.com/unsignecha


15.08.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах