В Інтернеті з'явився запис The Beatles, який ніколи не випускався раніше


Версія треку The Beatles Revolution 1, яку ніколи не чули раніше, потрапила в Інтернет. Запис, який вважається Спробою 20 (Take 20) відомої пісні, доступна для прослуховування:

"Спроба 20" цієї пісні має особливе значення, оскільки вважається, що вона зв'язує композиції Revolution 1 та Revolution 9. "Нову" версію Revolution 1 від вже відомої, котра присутня на The White Album, відрізняє довжина композиції. Не випущена версія є на 7 повних хвилин довшою, ніж випущена.

За лірикою та структурою пісня ніяк не відрізняється від відомої версії, однак, уся друга половина нової Revolution 1 побудована на повторюваних фрагментах, вокальних ефектах та студійних експериментах, які, вочевидь, були записані The Beatles для того, щоб використати для композиції Revolution 9, яка, як відомо, навантажена семплами.

"Спроба 20" починається із розмови в студії, де чутно, як Джон Леннон говорить високим голосом: Знімай свої труси та ходімо! Потім гурт починає грати пісню.

Хоча Revolution 1 (Take 20) згодом перетворюється на 5 хвилин нерозбірливого співу, прокрученого "задом наперед" та криків учасників гурту, незмінними лишаються партія ударних, гітари та вокал Джорджа Гаррісона "Om-shooby-do-wop". Після 10-ї хвилини пісня завершується нагромадженням розмов між Джоном Ленноном та Йоко Оно.

Запис вже викладено у багатьох блогах, і деякі фани називають його священним граалем серед усього не випущеного матеріалу. Однак автентичність запису офіційно ще не підтверджено.

NME, переклад Насті Кухаренко24.02.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах