В Америці відкривається один із найбільших фестивалів незалежного кіно


У місті Парк-Сіті в штаті Юта, США відкривається міжнародний кінофестиваль "Санденс" - один з найбільших в світі форумів незалежного кіно. Цього року в огляді беруть участь 118 повнометражних художніх фільмів і 96 короткометражних стрічок з 21 країни.

Фільми були відібрані із 5 661 представленої картини зі всього світу. У програмі 87 світових і 19 північноамериканських прем'єр. Форум відкривається показом анімаційного фільму "Мері і Макс" про дружбу австралійського підлітка і хворого на ожиріння жителя Нью-Йорка.

Організовує фестиваль "Інститут Санденс", створений знаменитим кіноактором Робертом Редфордом в 1981 році. Сюди привозять свої роботи як прославлені майстри, так і режисери-початківці. Фестиваль завершиться 25 січня барвистою церемонією нагородження переможців.

А в Німеччині готуються до "Берлінале". Берлінський кінофестиваль, який пройде в німецькій столиці з 5 по 15 лютого, оголосив частину своєї програми. Цього року "Берлінале" розкриє таємниці харчової промисловості. Документальний фільм "Food, Inc." відкриє програму "Кулінарне кіно" в рамках кінофестивалю.

Джерело: Newsru.ua


16.01.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах