В Британії названо найперспективніші музичні гурти 2009 року


 White Lies
White Lies

Корпорація ВВС назвала імена найперспективніших музикантів майбутнього року. У щорічний список Sound of 2009 потрапили 15 новачків, за яких проголосували понад сто британських критиків. Серед лідерів - групи White Lies, Empire of the Sun, The Temper Tramp, Passion Pit, а також такі виконавці, як Dan Black, VV Brown, Lady GaGa та інші.

Критикам належить відібрати десятку новачків, на яких наступного року покладаються найбільші надії. Імена переможців Sound of 2009, що зайняли з десятою по п'яту позицію, будуть названі 5 січня. Лідер списку з'явиться 9 січня.

Переможницею Sound of 2008 стала співачка Адель. Цього року вона очолила британський чарт альбомів з своєю пластинкою "19". Серед найперспективніших фіналістів минулих років – Mika (Sound of 2007) і група Keane (2004). Перший поки обмежився дебютним альбомом "Life In Cartoon Motion", а Кeane встигли порадувати поклонників двома студійними альбомами і готують до виходу ще один.

Що ж стосується зірок року, що минає, то нагадаємо, лідером серед номінантів на премію "Греммі" цього року став американський реппер Ліл Уейн. Уейн номінований на престижну музичну нагороду відразу у восьми категоріях, включно з "Альбом року" за пластівку Tha Carter III. За кількостю номінацій Уейну поступається британська група Coldplay, у якої є шанс отримати премію відразу в семи категоріях. Серед номінацій Coldplay - "Запис року" і "Альбом року" за останню роботу групи - Viva La Vida.

Також як повідомлялось раніше цього року для Coldplay настала урожайна осінь: нову платівку гурту "Viva La Vida Or Death & All His Friends" названо "Кращим альбомом року" на церемонії вручення премій Q Awards, що відбулася 6 жовтня в Лондоні. Крім того, лондонський квартет удостоївся титулу "Кращого гурту світу", залишивши з носом Oasis, Muse, Kings Of Leon і самих Metallica.

Джерело: NEWSru.ua


10.12.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах