Золотого лева Венеціанського кінофестивалю здобув фільм Даррена Аронофскі


У Венеції були оголошені переможці 65-го кінофестивалю. Головний приз фестивалю - "Золотий лев" – отримав режисер фільму «Борець» Даррен Аранофскі.

Даррен Аронофські

У Венеції були оголошені переможці 65-го кінофестивалю. Головний приз фестивалю - "Золотий лев" – отримав режисер фільму «Борець» Даррен Аранофскі.

Фільм розповідає про старіючого борця-рестлера, легендарного Ренді на прізвисько "Бик", що досяг зеніту слави у 80-х. "Я присвячую фільм дивовижним і відважним людям - борцям, які безстрашно виконують свою роботу і отримують за це 200 доларів за ніч", - сказав Даррен Аронофскі. Публіка бурхливо вітала голлівудського патріарха Мікі Рурка, що зіграв роль Ренді-бика.


Міккі Рурк, Еван Рейчел Вуд і Даррен Аранофскі

Нагороду "Срібний лев" кращому режисерові журі фестивалю віддало Олексію Герману-молодшому за фільм "Паперовий солдат" (Росія).

Спеціальний приз журі вручений ефіопському режисеру Хайле Геріму, автору фільму "Роса". У фільмі йдеться про ефіопського інтелектуала, супротивника режиму Менгісту. Стрічка також отримала приз за кращий сценарій.

Кращим актором фестивалю названий італієць Сільвіо Орландо за роль у фільмі "Тато Джованні" режисера Пупі Аваті, а приз за кращу жіночу роль дістався француженці Домінік Блан, що зіграла головну роль в фільмі "Інша" режисерів Маріо Бернара і П’єра Трівідіча.

Премія імені Марчелло Мастрояні за кращий дебют вручена американці Дженніфер Лоуренс, що зіграла в "Палаючій пустелі" Гільєрмо Арріаги.

Журі паралельного конкурсу "Горизонти" присудило свій головний приз семигодинній стрічці філіппінського режисера Лав Діаза "Меланхолія".

Приз за кращу операторську роботу отримали Алішер Хамідходжаєв і Максим Дроздов за фільм "Паперовий солдат" Олексія Германа-молодшого.


08.09.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах