Видатна британська художниця та VJ Вікі Беннет проведе майстер-клас в PinchukArtCentre
PinchukArtCentre, Британська Рада в Україні та компанія «Артхаус Трафік» представляють майстер клас видатної британської художниці та VJ Вікі Беннет (Vicki Bennett), який відбудеться в рамках 10-го фестивалю «Нове Британське Кіно» в Україні.
 
Майстер-клас Вікі Беннет пройде в четвер, 11 листопада о 16:00 у залі video lounge на 6-му поверсі PinchukArtCentre. Вхід вільний.
 
Під час майстер класу Вікі Беннет продемонструє свої аудіовізуальні твори, розповість про процес творення колажу і пояснить, що змушує її повертатися до минулого, працюючи з архівними матеріалами.
 
Вікі Беннет стала впливовою фігурою в аудіовізуальному мистецтві завдяки своїм інноваційним семплам, при створені яких вона поєднує сучасні та архівні відеоматеріали. Використовуючи колаж як основну форму самовираження, Вікі створює аудіозаписи, фільми та радіошоу, які інтерпретують темні, смішні, часто ірреалістичні сторони нашого життя. Працюючи з 1991 року під псевдонімом «Люди як ми» (“People like us”), художниця у своїх численних роботах використовувала кадри з інформаційних баз Prelinger, Internet Archive і A/V Geeks. У 2006 році вона стала першим художником, якій було надано необмежений доступ до всього архіву корпорації ВВС.
 
Вікі демонструвала свої роботи в провідних світових музеях, зокрема в Tate Modern (Лондон, Великобританія), Pompidou Centre (Париж, Франція), Sydney Opera House (Сідней, Австралія), на фестивалі електронної музики Sonar в Барселоні, на каналах ВВС та Channel 4 тощо.
 
Вікі Беннет завітала в Київ на відкриття 10-го Ювілейного фестивалю нового британського кіно, яке пройде 11 листопада о 19:45 в кінотеатрі «Україна». Організатори фестивалю: Британська Рада в Україні, інвестиційно-фінансова група «ТАС» та компанія «Артхаус Трафік».
 
Офіційний сайт Вікі Беннет: http://www.peoplelikeus.org

 


10.11.2010
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах