2 серпня відбудуться зустріч з режисером Вінсентом Муном, а також показ фільмів-переможців фестивалю Wiz-Art


2 серпня у Києві відбудуться зустрічі з режисерами Вінсентом Муном (Франція) та Феліксом-Дюфур-Лапер’єром, а також показ фільмів-переможців 5-ого Міжнародного фестивалю короткометражних  фільмів Wiz-Art.
 
Вінсент Мун (Vincent Moon) - французький незалежний режисер, головним чином, відомий своїми короткими, що містять живе виконання музики, фільмами, знятими з музикантами інді-рок сцени (проект A Take Away Show). Вінсент Мун з 2009 року перебував у тривалій подорожі світом. Режисер знімає музичні прояви різних культур та поколінь, від етнічних пісень до сучасних діалогів із містом та стилем життя мегаполісів. Під час свого майстер-класу «Номадичне кіно та нові технології» режисер розтлумачить як, подорожуючи, створювати кіно і яким чином можна здійснювати зйомки не залучаючи великих грошей. В Україні Вінсент відзняв Карпати, з нетерпінням очікує на зустріч із Києвом як Містом та планує продовжити українські зйомки в Криму.
 
Зустріч відбудеться в Малій залі кінотеатру "Кінопанорама" (вул. Шота Руставелі, 19).  
Запрошення (вартість - 20 грн; абонемент на всі події Wiz-Art 2 серпня – 50 грн.) будуть у продажу 2 серпня в касі кінотеатру, безпосередньо перед показами та Q&A.
 
Показ фільмів-переможців 5-ого Wiz-Art’y – це 7 найкращих короткометражок за вибором журі та глядачів цьогорічного фестивалю. 2 серпня о 17-00, 19-00 та 20-00
  

Bon Iver - For Emma, Forever Ago - A Take Away Show


02.08.2012
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах