Вулиці Лондона прикрасять фортепіано


Влітку в Лондоні можна буде спонтанно помузикувати у більше ніж 30 місцях. До кожного піаніно буде відкритий доступ, і не помітити цю нову ініціативу лондонського мера Бориса Джонсона та Національної лотереї буде складно - адже розставлять їх у "стратегічних" місцях - перед галереєю Тейт, Британською бібліотекою, Національним банком, Портобелло-роуд (один з найбільших вуличних ринків полісу), Кернебі-стріт (місце збіговиська хіппі з 60-х років), та в інших місцях. Відповідно ці піанано й розфарбують - приміром, інструмент перед банком буде покритий зображеннями купюр, а фортепіано на Портобелло - намальованими овочами та фруктами. До кожного піаніно додаватиметься ламінована збірка нот - здебільшого з популярних пісень.

Піаніно завбачливо вирішено прикувати до стовпів та огорож - втім, організатори проекту сподіваються, що лондонці "та гості столиці" мистецькі об'єкти не чіпатимуть і не калічитимуть.

Почнеться акція 23 червня, і триматиме три тижні. На цей час місто найме на роботу настроювача піаніно - на повну ставку. Щасливчик щодня їздитиме на велосипеді по місту, перевіряючи інструменти, щоб вони звучали як треба. Інформацію про цю вакансію на сайті Лондонської мерії ми, на жаль, не знайшли - певно, кляті корупціонери вже все вирішили між собою :)

підготував Антон Семиженко


09.06.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах