Бенксі організував найбільшу виставку своїх робіт


Banksy

Анонімний митець-хуліган Бенксі тишком-нишком організував найбільшу виставку своїх робіт у рідному місті. І не будь-де, а в державному музеї Брістоля!

"Вперше в моєму шоу гроші платників податків були використанні для демонстрації моїх робіт, а не їх знищення" - кепкує майстер графіті, який через своє мистецтво перебуває не в найкращих стосунках із владою рідного містечка. Чиновники про його плани дізналися лише напередодні відкриття, бо місце проведення експозиції трималося в секреті.

Директор музею Кейт Бриндлі, в свою чергу, рада, що тепер про конспірацію можна забути - проте й визнає, що подібний вибрик є ризиком для її закладу.

"Ми знаємо, що це те, що треба для нашого міста. Насправді, безліч бристольців обожнюють його, а за кордоном і поготів. Він у нас мегазірка, а ми - галерея, що хоче співпрацювати із сучаними митцями."

Бенксі став відомим завдяки своїм оригінальним графіті, що оповиті сатирою на західне суспільство і політику. Згодом, він також почав експерименти з інсталяціями, а ще більшої слави йому додали зірки, що колекціонують його мистецтво. При цьому навіть зараз особистіть митця лишається невідомою. Під час підготовки цієї виставки він особисто брав участь у монтажі та попередньо оглянув її, але жоден з працівників музею не певен, хто саме з команди організаторів був відомим Бенксі.


За матеріалами: bbc.co.uk

Підготував:Сергій Каук
13.06.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах