Виставки молодих художниць Ірини Качкалди та Лілії Ваградян в Арт Галереї Культурно-освітнього центру "Майстер клас"


7 квітня о 16:01 в Арт Галереї Культурно-освітнього центру "Майстер клас" відбудеться відкриття виставки молодих худодниць Ірини Качкалди та Лілії Ваградян. Адреса: вул. Лаврська 16, тел: 5941063. Вхід вільний, виставка триватиме один місяць.  

Радість від життя, від сонця і квітів, від співу птахів і шелесту листя... Хочеться, щоб і радість від перегляду робіт ви мали. Якщо так, то це весна! "Кожного разу, сідаючи за мольберт, мене охоплює неймовірне почуття. Взявши до рук пензля, ти вже не думаєш про плавність ліній, про кольори, все відбувається ніби саме собою, інтуітивно, і ти ніколи не знаєш, чим все скінчиться, яким буде результат? Іноді сама дивуюсь, чому саме ці образи, саме ці кольори? І немає в цьому логіки та простої відповіді. Ніби хтось зверху підказує, що і як ти мусиш робити. А потім з’являється одна картина, друга, потім їх стає достатньо багато, і ти розумієш, що хочеться поділитись цим.
 
Кожна картина - це певна емоція, викликана очікуванням весни. Кожного разу з року в рік ми стаємо свідками великого пробудження. Спів пташок, перша соковита зелень на деревах, весняне небо неймовірних кольорів, прокидається земля, яка відпочивши готова подарувати нам найсмачніші дари та найгарніші квіти. Особисто мені всі ці речі дарують натхнення та невгамовну спрагу до живопису. Подобатись всім - це мабуть одне з найбезглуздіших бажань в світі, але якщо принаймні хоч одній людині побачене підійме настрій, подарує посмішку та відчуття тепла, я буду безмежно щаслива, бо все що зроблено - то не дарма."
Іра Качкалда
 
"Думаю, що головним в мистецтві є безпосередність і легкість сприйняття. Пам’ятаю, як ми збирали кульбабови для вина, а потім мені захотілось це намалювати. Мені це подобається, і я вдячна Богу за ті вміння які Він мені дав! Тема весни доволі символічна. Весна - це радість, це щось вічне. Хто знає весну, той знає і любов!
Ліля Ваградян
 
 


23.03.2012
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах