Вебер поставить роман «Майстер і Маргарита»


«The Daily Mail» повідомляє, що британський композитор Ендрю Ллойд Вебер, автор мюзиклів Cats («Кішки») і Jesus Christ Superstar («Ісус Христос Суперзірка») планує написати оперу за мотивами роману Михаїла Булгакова «Майстер і Маргарита». Він вважає, що цей проект стане самим амбітним в його кар'єрі. "Я збираюся зробити неможливе", - цитує Веббера інтернет-сайт Playbill.com.

Веббер повідомив, що передбачає труднощі на шляху створення музичної версії знаменитої книги, але поки що не готовий повідомити, кого він вибере у співавтори для нового проекту.

Ллойд Веббер багато разів користувався літературними першоджерелами для створення своїх мюзиклів: для "Cats" він використовував "Old Possum's Book of Practical Cats" ("Книга по практичному котоводству Старого Опосума") Т.С. Еліота, для "The Woman in White" - однойменний роман Уїлки Коллінза ("Жінка в білому" в російському перекладі"), для "Phantom of the Opera" - роман Гастона Леру "Le Fantome de l'Opera" ("Примара опери"), для "By Jeeves" - цикл П.Г. Вудхауза про Джівсе і Вустере. У основу рок-опери "Jesus Christ Superstar" Веббер і його співавтор Тім Райс поклали канонічні Євангелія.
За матеріалами: lenta.ru


20.11.2006
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах