У Львові пройде третій міжнародний фестиваль короткометражних фільмів і візуального мистецтва WIZ-ART


20-23 травня втретє у Львові відбудеться Міжнародний фестиваль WIZ-ART. Третій WIZ-ART виходить на новий рівень і пропонує широку панораму фільмів, отриманих від режисерів зі всіх куточків планети: від Гонк Конгу до Норвегії і Болгарії, від Іспанії до Нової Зеландії і, звичайно ж, України.

     Цього року WIZ-ART зосереджується на Китаї і Фінляндії: будуть представлені роботи найталановитіших молодих режисерів цих країн (китайці Лі Тіан, Джун Квок і Сун Ксун та фіни Марі-Кайсу Мононен, Юкка Відґрен і Йонас Кукконен). 

     За  чотири дні в головному залі Палацу мистецтв відбудеться загалом 12 ексклюзивних кіносеансів, кожен тривалістю півтори  години, а в холі Палацу буде фотоекспозиція, створена спеціально для Фестивалю, в перервах між сеансами виступатимуть ді-джеї і відбуватимуться перформенси. Міжнародне журі буде визначати переможців у категоріях «найкращий ігровий фільм», «найкращий анімаційний фільм» і «найкращий експериментальний фільм» у конкурсній програмі фільмів 2009-2010 рр.  

     Основні події кінофестивалю  WIZ-ART 2010

  • урочисте відкриття фестивалю за участю мера міста Львова, святковий концерт, оголошення членів журі – 20 травня 2010;
  • програми своїх найкращих фільмів презентуватимуть партнери Wiz-Art: Міжнародний фестиваль студентських фільмів Early Melons (Словаччина), Міжнародний фестиваль студентських фільмів «Начало» (Росія), Міжнародний фестиваль жіночих фільмів A Corto di Donne (Італія) та інші;
  • показ спеціальних програм студентських фільмів з найпрестижніших кіношкіл Європи: Празької кіноакадемії Famu, Гамбурзької медіашколи – 22 травня 2010;
  • фотовиставки на теми «Girl’s power», «Pulp fiction»,  «Finish» – участь беруть молоді львівські фотографи-експериментатори - 17 – 30 травня 2010 р.
  • Майстер-клас відомого турецького режисера і кліпмейкера Озана Ачіктана, який продемонструє уривки своїх робіт і поділиться таємницями режисерської кухні – 22 травня 2010 р.
  • Показ підбірки рекламних роликів, відеокліпів і короткометражних фільмів від кінокомпаній і кіношкіл Данії, Норвегії, Швеції і Фінляндії – 23 травня 2010 р.
  • Відкриті обговорення на теми: «Візуальне мистецтво та мистецтво кіно. Два боки однієї медалі» (20 травня), «Візуальний досвід світу. Про світові кінофестивалі та їх відкриття» (21 травня), «Аналіз стану кінематографу в Україні. Перспективи та здобутки» (22 травня)

     Повна інформація на сайті wiz-art.com.ua


27.04.2010
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах