23-28 липня у Львові відбудеться 6-й міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art


 
23-28 липня 2013 року у Львові відбудеться 6-й міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art. Гасло Фестивалю у цьому році -"Всесвіт складається не з атомів, він складається з коротеньких історій". 
 
До участі у конкурсі Wiz-Art надійшло 1457 фільмів із 39 країн світу, серед яких були відібрані найкращі: 20 з них увійдуть у конкурсну програму фестивалю. Всього за час фестивалю глядячі зможуть переглянути 110 короткометражних фільмів.
 
«Нове – це добре забуде старе» – таке твердження лежатиме в основі позаконкурсної програми «Прощання з плівкою», що представить ностальгічні стилізації молодих режисерів. Здивує програма «Ми – це світ», у якій зібрані фільми про глобальні проблеми та локальні рішення, особистісні рішення. Окрема програма українського кіно продемонструє, що серед вітчизняних режисерів нарешті з'явилася здорова конкуренція. Крім цього, Wiz-Art 2013 розширить коло глядачів та глядачок і спробує задовольнити запити різних вікових та соціальних груп: у головній локації фестивалю буде спеціальний показ для людей похилого віку та підлітків "на районах".
 
Серед спеціальних гостей Львова директор Лондонського фестивалю Філліп Ілсон з підбіркою британських фільмів, Марія Сіґріст, режисерка та акторка зі Швейцарії, а також режисери Кай Штаніке (Німеччина), Ромас Забараускас (Литва), Флоріан Похлатко (Австрія) та инших. Український погляд в журі представить режисер Дмитро Сухолиткий-Собчук.
 
ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ:
http://wiz-art.com.ua/uk/wiz-art-2013
 
 
Відеозвіт минулорічного фестивалю:
 Детальніше про минулорічний фестиваль:
У Львові пройшов фестиваль яскравого кіно Wiz-Art 2012 
azh.com.ua/kino/wiz-art2012


15.07.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах