4-5 грудня у кінотеатрі "Жовтень" показуватимуть найкраще з Міжнародного фестивалю WIZ-ART 2010


4-5 грудня о 17:00 у кінотеатрі «Жовтень» у Києві відбудуться покази найкращого з Третього міжнародного фестивалю короткометражних фільмів і візуального мистецтва WIZ-ART 2010, що проходив 20-23 травня у Львові.
 
Протягом чотирьох насичених днів львів’яни і гості фестивалю переглянули найновіші короткометражні фільми зі всього світу – загалом 105 фільмів з 30 країн.
 
Кияни подивляться найкращі з них, які стали переможцями або були відзначені кваліфікованим журі: 15 анімаційних та експериментальних (4 грудня) та 9 ігрових короткометражних фільмів (5 грудня).
 
Міжнародне  журі, до складу якого увійшли: турецький режисер Озан Ачіктан, медіахудожник Антон Черни зі Словаччини, режисерка зі Швеції Анна Клара Орен, а також український продюсер Олександр Дебич визначило переможців у категоріях «найкращий ігровий фільм», «найкращий анімаційний фільм» і «найкращий експериментальний фільм». Найкращим фільмом конкурсу Фестивалю WIZ-ART’2010 було визнано "ДЕНЬ ЖИТТЯ" (режисер Джун Квок, Гонконг), він отримав Гран-прі. "Фільм з сильною режисурою, де відчуття присутності не залишає від початку до кінця, де надія зіштовхується з реальністю" – так охарактеризували свій нелегкий вибір журі і найвища нагорода фестивалю, кришталева статуетка, поїхала в Гонконг.
 
Програму найкращих фільмів Третього WIZ-ART’у вже побачили у Чернівцях, Луцьку та Черкасах. Після Києва фестивальний тур Best Of завітає також у Тернопіль.

25.11.2010
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах