The Yes Men випустили мільйонним тиражем власну версію The New York Times за 4 липня 2009 року


moloko music fest
[+]
The New York TimesНадрукований мільйонним тиражем підроблений номер газети The New York Times за 4 липня 2009 року роздавали вчора безкоштовно в Нью-Йорку і Лос-Анджелесі. У ньому розказано, що війна в Іраку завершена, Джордж Буш-молодший відданий під суд, а всім американцям надали державну медичну страховку.

У підробці вже зізналися представники організації The Yes Men. Вони прославилися інсценуваннями прес-конференцій відомих організацій, представники яких незмінно зізнавалися в жахливих гріхах або, навпаки, обіцяли всім золоті гори. Ліберали з The Yes Men пояснили, що їхня нова акція демонструє квінтесенцію очікувань, які американці пов'язують з приходом до влади Барака Обами.

Згідно 14-сторінковому «спецвипуску» The New York Times, відмінений прийнятий в жовтні 2001 року Патріотичний акт (Patriot Act), який давав уряду і поліції широкі повноваження з нагляду за громадянами. Кондоліза Райс, за версією псевдожурналістів, приносить офіційні вибачення за недостовірну розвідувальну інформацію про наявність у Саддама Хусейна зброї масового знищення.

У номера The New York Times за 4 липня є свій сайт в інтернеті. Зовні він копіює сайт справжньою The New York Times.

4 липня в США святкується День незалежності.

The Yes Men існують з кінця 1990-х років. У 2007 році члени організації виступили на нафтовому конгресі в Калгарі від імені компанії ExxonMobil. Вони розповіли, що при браку палива в світі компанія почне масову переробку загиблих людей в «рідке вугілля».
Джерело: OpenSpace.ru


14.11.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах