З 25 грудня в кінотеатрах Києва показуватимуть «Перемотування» Мішеля Гондрі


Перемотування

25 грудня в кінотеатрах «Київ» і «Кінопанорама» стартує «Перемотування» / Ве Kind Rewind Рік Мішеля Гондрі - перший фільм фестивалю «Незалежне Американське Кіно», перша комедія року, і кращий спосіб перемкнутися з макроекономічних негараздів на новорічний лад!

Мішель Гондрі – втілений культ креатівності. Він починав із режисури кліпів для Бьорк, Radiohead, The Chemical Brothers й інших музикантів.

Кінематографічний дебют Гондрі відбувся в 2001 році з виходом на екрани картини «Звірина натура». Другий його фільм «Вічне сяйво чистого розуму» (2004), удостоївся маси захоплених відгуків. Головні ролі в картині зіграли зірки Голлівуду Джим Кері і Кейт Уїнслет. За сценарій цього фільму Гондрі отримав премію «Оскар». Картина завоювала також премію «Сатурн» як краща фантастична кінострічка року. Найбільш повно улюблені ідеї і техніка Мішеля Гондрі знайшли віддзеркалення в його третьому фільмі «Наука сну» (2006).

«Перемотування» - четверта робота режисера, цього разу - весела абсурдиська комедія, знята для справжніх цінителів кіно. В результаті нещасного випадку двоє фріків працівників відеопрокату стирають всі фільми із VHS-касет. Хлопцям нічого не залишається, як перезняти всю класику світового кінематографу любительською відеокамерою і на свій лад.

У фільмі знялися Джек Блек, Мос Деф, Денні Гловер і Сігурні Уївер.

«Перемотування» Мішеля Гондрі — чудове, добре, місцями дуже зворушливе кіно. Це фільм, знятий людиною, що шалено любить кінематограф, для людей, які в своїй любові до найважливішого з мистецтв від нього не відстають ні на крок». - Киноапокалипсис.ру

Далі в програмі «Незалежного Американського Кіно» :

15 січня - «ЖИТТЯ ПЕРЕД ЇЇ ОЧИМА» - картина колишнього киянина Вадима Перельмана («Будинок з піску і туману»). В головній ролі Ума Турман.

22 січня - головна інтрига «Оскара» 2009 – «МІЛК» Гаса Ван Сента. В головній ролі Шон Пенн, визнаний за цю роботу кращим актором року в США.


23.12.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах