Експериментальні музиканти Zack Kouns та Alpha Strategy виступлять у Києві 29-го січня


AZH Promo представляє концерт експериментальних музикантів Zack Kouns (США, death jazz, acoustic, experimental) і Alpha Strategy Рорі Гінчея (Канада, synth pop, experimental), що відбудеться у Києві 29-го січня в неділю.
 
Разом вони виступлять у 30 європейських країнах за 40 днів у рамках тур-проекту під назвою «Наслідки активного стилю життя». Це третій європейський спільний тур двох виконавців за останніх чотири роки. Серія концертів наживо запланована на січень та лютий 2012 р., тобто, відбудуться вони слідом за музичними релізами, Muck (Ownness) від Alpha Strategy та The Concealed History of the Coming Races Зака.
 
Zack Kouns творить те, що сам називає death jazz, сучасна літургійна/алхімічна музика. Він співає тенором і використовує альтовий саксофон, фісгармонію, електронні інструменти, дудук, скрипку, голос та багато іншого. Зважаючи на таке різноманіття інструментів, у творенні кожного окремого треку використовується лише кілька з них, а тому по своєму стилю музика Кунса дуже різноманітна.
 
Численні езотеричні теми, в основному релігійні, міфологічні, стародавня історія та романтична філософія, проявляються самі по собі у розмаїтті його творчих результатів.Без сумніву, один з тих індивідів, які багато працюють, глибоко осягаючи зміст, у сфері сучасного аутсайдерського мистецтва, Зак Кунс виконує роль лідера гурту, виконавця, автора, візуального митця, дослідника, жартівника і композитора.
 
Основа пісень Alpha Strategy формується завдяки грі Гінчея на вінтажних синтезаторах, все ж інше народжується з опісля оброблених звуків резонуючих склянок для вина, семпли природного походження, записані в «польових умвах», казу, голосів і саморобних схем для генерації постукувань та інтонацій.
   
«Якщо вже існує фрік-фолк дрон, то вони його представники»
- польське видання Plac de Filad.
  
  
 
Місце проведення: фестиваль-ресторація Диван (пл. Бесарабська, 2)
Початок о 19:30
Вхід (тільки в день концерту): 50 грн., власникам   
власникам AZH CARD
30 грн

 
Скачати і послухати: 
http://www.archive.org/details/ca290_zk
http://www.archive.org/details/ca418_zk
 
Організатор: AZH Promo | promo@azh.com.ua 
 
 

16.01.2012
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах