PinchukArtCentre представляє персональну виставку Моніки Завадскі «Людина на двох гойдалках» 
PinchukArtCentre представляє першу тижневу персональну виставку в рамках програми «Трансфер» - «Людина на двох гойдалках» Моніки Завадскі. «Трансфер» являє собою програму обміну, яка популяризує та підтримує нове покоління українських митців за кордоном, а також пропонує динамічний погляд на молоде польське мистецтво в Україні. Програма реалізується спільно з Центром сучасного мистецтва «Замок Уяздовський» (Варшава, Польща).
 
Моніка Завадскі створює скульптури, живопис та відео простих графічних форм, укорінених у формалістських стратегіях дизайну. Однією з принципових тем для неї є ідея сконструйованих ідентичностей, які художниця «перекладає» в універсальні форми.
 
Серед експонатів виставки - три нові роботи: скульптура «Людина на двох гойдалках», яка демонструватиметься в діалозі з двома відео з проекту Завадскі «Будь-хто»; спеціально створена для арт-центру мураль, а також звуковий твір, що представляє собою інтерв'ю автора і Марії Ланько.
 
Бйорн Гельдхоф, арт-менеджер PinchukArtCentre, куратор виставки: «Завадскі створює мову, у якій поєднуються графічні стратегії з глибоким дослідженням формування культурної та особистої самобутності. За допомогою нових творів, представлених на виставці, художниця робить новий крок, комбінуючи різні медіа для створення складного багатовимірного дискурсу».
 
Учасниця «Кураторської платформи» PinchukArtCentre Марія Ланько є організатором та спів-куратором виставки. Експозиція розташована на 5-му поверсі арт-центру в просторі PAC-UA і триватиме з 28 серпня до 2 вересня 2012 року.
 
У день відкриття виставки Моніка Завадскі проведе «Мистецьку бесіду», присвячену проекту «Людина на двох гойдалках». Захід відбудеться 28 серпня о 18:00 у просторі PAC-UA на 5-му поверсі PinchukArtCentre.
 
Наступного дня, 29 серпня, о 19:00 художниця Алевтина Кахідзе прочитає спеціальну лекцію, присвячену ідеї програми обміну.
 
Алевтина Кахідзе – художниця, авторка інсталяцій, медіа-робіт, перформансів, текстів і дизайнерських об'єктів; лауреат Премії Малевича для українських художників 2008 р., переможець конкурсу серед молодих художників і кураторів Центру сучасного Мистецтва при НаУКМА 2002 р.
 
Більше інформації на сайті alevtinakakhidze.com
 
Заплановані лекції в рамках прграми обміну «Трансфер»:
 
Ева Горзадек (Ewa Gorzadek) – «Рух, звук і зображення: польський відео-арт з точки зору історії та сьогодення», 9 вересня, 18:00;
Агнешка Піндера (Agnieszka Pindera) – «Командні гравці. Польські мистецькі групи», 12 вересня, 19:00;
Даніель Музичук (Daniel Muzyczuk) – «Резонуючий простір. Польський саунд-арт», 
19 вересня, 19:00;
Фінальна дискусія – 26 вересня, 19:00.
 
Курс лекцій проводиться за підтримки Польського інституту в Києві.
 
Реєстрація на лекції обов’язкова.
 
З питань реєстрації та за додатковою інформацією звертайтеся за контактами :
Тел.: +38 044 590-08-58
E-mail: info@pinchukartcentre.org
 
Зареєстровані учасники допускаються в арт-центр без черги.

28.08.2012
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах