Журнал Life викладе в інтернеті 10 мільйонів фотографій

Нью-йоркський журнал Life найближчими місяцями викладе у відкритий доступ 10 млн. фотографій зі свого архіву. Вони охоплюватимуть період із 1860-х років до нинішнього дня. Близько двох мільйонів фотографій Life вже можна побачити на сайті Google.

«Тільки незначний відсоток цих фотографій публікувався коли-небудь раніше. Інші лежали в запорошених архівах у вигляді негативів, слайдів, скляних пластин, гравіювань і фотокарток», – говорить представник Google, що бере участь у проекті оцифрування фотографій.

Як мовиться на сайті журналу, архів щодня поповнюватиметься тисячами фотографій.

«Все, що ви захочете побачити, чи трапилося це годину тому, століття назад або у будь-який час, ви зможете знайти дуже швидко, легко і безкоштовно», – відзначає Life. Всі фотографії можна буде викачати безкоштовно, проте у високому розширенні вони будуть доступні тільки за додаткову плату.Пабло Пікассо, 1949 рік. фото: Gjon MiliПабло Пікассо у масці корови, 1949 рік. фото: Gjon MiliНаприклад, ось чудова підбірка митців, сфотографованих за роботою.

Журнал Life виходить з 1883 року в різних форматах. Він завжди славився своїми ілюстраціями. З квітня 2007 року журнал існує тільки в електронному вигляді.


За матеріалами: ОpenSpace.ru, Life.com


25.11.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах