Нові музичні відео цієї осені


AZH склали підбірку найцікавіших, на нашу думку, музичних відео цієї осені: The National, Massive Attack, Cocorosie, Metric, OK Go, Arms and Sleepers та Holy Fuck.

The National - Terrible Love (альтернативна версія)

Дуже незвичне веселе відео, як на меланхолійних The National. Брат вокаліста Метта Бернінгера - Том - зняв та змонтував це документальне відео із цікавих моментів, які ставались із хлопцями під час їхнього турне по США.

Massive Attack - Atlas Air

Нове офіційне відео на пісню "Atlas Air" із альбому "Heligoland" від Massive Attack. Відео зняв французький режисер Едуард Саль'є / Edouard Salier, який також раніше зняв кліп на пісню "Splitting the Atom".  

Cocorosie - Gallows

Тиждень тому сестри із Cocorosie представили нове відео на сингл "Gallows". Режисер цього містичного кліпу про шибеницю - Емма Фрімен / Emma Freeman. Пісня "Gallows" з'явилась на новому альбомі “Grey Oceans”, який вийшов у травні цього року.

Metric - Black Sheep

Пісня “Black Sheep” від гурту Metric вперше з'явилась у фільмі "Scott Pilgrim vs. the World" режисера Едгара Райта. На початку цього року канадські інді-рокери зіграли її вживу на концерті в Сан-Дієго, де і була записана основа для цього відео.

OK Go - Last Leaf

Нове стоп-моушн відео на пісню Ok Go "Last Leaf". На кожну секунду кліпу знадобилося п'ятнадцять фотографій тостів, загалом було використано 215 буханців хліба. Режисери: OK Go, Nadeem Mazen та Ali Mohammad. Анімація від Джефа МакФетріджа / Geoff Mcfetridge, Champion Studio

Arms and Sleepers - The Architekt (анімована версія)

Це неофіційне відео, зроблене молодим уругвайським аніматором на пісню "The Architekt" ("темна, спустошлива пісня про кохання") настільки сподобалось американцям Arms and Sleepers, що вони замовили у нього відео на їхню наступну пісню.

Holy Fuck - Red Lights

Один із найпопулярніших кліпів осені. Майже мільйон переглядів за місяць зібрало відео про кота від Holy Fuck - експериментального електронного гурту із Торонто, Онтаріо, Канада. Пісня із альбому "Latin", який вийшов у травні цього року. Режисери: Брайан Борчерд / Brian Borcherdt і Майкл ЛеБланк / Michael LeBlanc.

підготував: Тарас Хімчак

 


Коментарі: 3

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах