MONO у Львові


17 липня у Львові відбудеться єдиний в Україні концерт гуртів MONO (Японія) та New Century Classics (Польща). 
 
MONO - японські боги інструментальної музики, легенда світового пост-року, вони не потребують представлення жодному освіченому меломану.
 
Проте тим, хто про них дізнається вперше, пропонуємо короткий екскурс в історію цього гурту.
 

 
MONO
(часто йдуть під тегами "Modern Classical" та "Instrumental Post Rock"), були сформовані на початку 1999 року гітаристом та композитором Такаакіра Ґото / Takaakira Goto та його другом-гітаристом Йода / Yoda. Незабаром до них придналися басистка Тамакі Куніші / Tamaki Kunishi і барабанщик Ясунорі Такада / Yasunori Takada. 
 
За час свого існування MONO випустили 5 студійних альбомів, 2 концертних DVD та значну кількість інших записів. Варто відзначити, що запис і аранжування декількох альбомів гурту робив Стів Альбіні / Steve Albini, який працював з такими гуртами як Nirvana, Melt-Banana і Mogwai. 
 
  

 
Текстурні мелодії і звук, схожий на тканину ручної роботи накладаються одне на одне, деякі з них такі щільні і  неосяжні, наче найтемніші глибини  океану, а інші -  тонші за найлегше гірське повітря, повторюються між собою поки  все разом неминуче не  вивергається гарячою лавою, яка спускається водоспадом навколо ваших вух. Завдяки любові до динамічного поєднання гучної та тихої гри, їх часто відносять до пост-рокових музикантів, MONO ж, насправді, набагато складніші, говорячи метафорами, через океани вони тримаються за руки з такими оригінальними командами як Stars of the Lid, Explosions in the Sky, Do Make Say Think значно міцніше, ніж із часто згадуваними Tortoise і Mogwai.
 
Попередній тур MONO тривав три роки, музиканти об'їхали з концертами майже всі континенти. У 2009 році вони вписутили 5-й студійний альбом Hymn to the Inmortal Wind, про який ми писали у огляді Відлуння 2009-го.
 
    Пасторальний за своєю основою HTTIW розповідає нам історію спогадів, які безсмертний вітер проносить крізь десятиліття холодних зим, крізь засніжені ландшафти гір, де в бурхливому морі двоє шукають спокій. Один музичний критик пожартував, що після виходу HTTIW Селін Діон залишається хіба що кусати лікті. Адже Моно вдалось майстерно створити саундтрек до заїждженої, як старий світ, теми. Кожна композиція відповідає розділові однойменного оповідання Хія Со - ним Моно надихались, створюючи свій 5-й альбом, у записі якого брав участь оркестр із трьох десятків музикантів. "Я хотів створити музику, яку люди могли б слухати вранці, бо переважно вони це роблять вночі. Ми постійно трактуємо її як ліс, дуже темний, і ти намагаєшся знайти надію. Від початку, надія була центральною темою цього альбому. Прощай, смерть". За звучанням, із перших хвилин впізнається фірмова структура мелодії японського гурту, де агресивність наростає поступово і в певний момент перетворюється в непрохідну стіну звуку, жорсткі гітари просто таки гвалтують вухо слухача, та за якусь мить буря вщухає і сонячний ранок обіцяє гарну погоду сьогодні. Оптимізму в цьому альбомі справді більше.
 
Весною 2010 року на лейблі Temporary Residence Ltd. (домашній лейбл MONO, де, зокрема, також знаходяться Explosions in the Sky) вийшов концертний альбом Holy Ground: NYC Live with The Wordless Music Orchestra.
 
MONO - Holy Ground: NYC Live - Trailer
 


  
MONO про свою аудиторію:
   "Нам більше подобається зосереджена і спокійна аудиторія аніж шумний натовп, зайнятий розмовами. Зазвичай люди, які приходять нас послухати, - серйозні шанувальники музики. З першої ноти вони повністю віддають нам свою увагу".
  
Mono - Burial at sea (Holy Ground: NYC Live)


 

Інші згадки про MONO на сайті AZH:
-  http://www.azh.com.ua/rawknroll/post-rock ">Слухатиpro post rock
 2007 рік у звуках (Mono – Gone (A Collection Of EPs 2000-2007)

 

Гурт на підтримці - New Century Classics

 

  Найкласичніший у розрізі нового століття гурт New Century Classics з часу створення у 2006 році встиг записати альбом та 2 EP, що були високо відзначені не тільки польською, а й міжнародною пресою. Минулого року краківський колектив зазнав певних змін. Гурт зараз знаходиться в роботі над другим альбомом і вже встиг презентувати дещо з нового матеріалу на кількох нещодавніх концертах у Польщі.

  Дебютний альбом “Natural Process” доступний для вільного прослуховування та звантаження за “вашою ціною” на сторінці newcenturyclassics.virb.com 

 
 

Місце проведення концерту - Львівська обласна філармонія

   (м. Львів, вул. Чайковського, 7)

 
ПОЧАТОК о 20:00

Двері відкриваються о 19:30
Прохання завчасно займати вільні місця відповідно до свого сектору. 

 

КВИТКИ (доступні із 11 червня):

  99/150/200 грн. - відповідно до трьох секторів - A/B/C (див. схему розміщення у продавця)
 
 

у КИЄВІ:

- магазин "EuroDigital" з 10-ї до 22-ї щодня (навпроти магазину ESPRIT, за магазином CROCS) ТЦ Променада, перший поверх, вул. Овруцька, 18. (м Лук'янівська). тел. 093 522 83 22 (Ігор)

у ЛЬВОВІ:

- у магазині “Символіка” на вул. Дудаєва 4, (біля Макдональдса на пр. Шевченка)
- у магазині "Трактор", вул. Левицького, 5 
- або за тел. +380976993360 (Іванна)  
 

У ВАШОМУ МІСТІ:

Дніпропетровськ:
http://vkontakte.ru/event27823172

Івано-Франківськ
http://vkontakte.ru/event27867618

Рівне і Луцьк
http://vkontakte.ru/event27876695

ІНШІ МІСТА:
http://www.kvytky.ua/ua/buy/11032
  
 
За додатковою інформацією звертайтесь
promo@azh.com.ua 
+38 097 9030928 
 
 
З приводу акредитації журналістів 
Заявки надсилати до 1 липня на скриньку  promo@azh.com.ua. 
У заявці необхідно вказати: 
- ім'я, прізвище журналіста;
- назву видання (сайт видання / періодичність / тираж / кількість відвідувачів сайту);
- лінк або відсканована сторінка (для друкованих видань) на анонс концерту.
Інформацію про акредитацію ви отримаєте не пізніше 10 липня.
 
 
 
Зустріч на LAST.FM
http://www.last.fm/event/1965623

ОРГАНІЗАТОР - AZH PROMO


 


Коментарі: 2

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах