ECO-friendly


ECO-friendly - спеціальна колекція оригінальних листівок, створених під кураторством дизайнера Олександра Хаверчука, постійного колаборатора AZH.

 
Олександр про проект: "Я запросив 10 різних людей - художників і ілюстраторів, які не залишилися байдужими до природи. Я попросив їх створити ілюстрацію для листівки з темою "ЕCО-friendly", пояснивши їм це поняття так:
 
Eco-friendly - це коли ти в костюмі панди несешся на велосипеді з пагорба вкритого зеленою травою, ти вже не малий, а дерева довкола досі величезні, на одній з гілок чоловік в діловому костюмі солодко спить, допоки не задзвонить старомодний будильник поряд, а трохи далі на узбережжі сидить дівчинка у навушниках, які з'єднані із річкою, коли зі сміття можна зробити мистецтво, а всі листи написані на крафт-папері..
 
Я отримав 10 різних зображень, пов'язаних з цією темою, і згодом надрукував їх на спеціальному папері обмеженим тиражем. Вони були зроблені, щоб використовувати їх як поштівки, дизайнерські або арт-листівки, та їх можна використати в будь-якому випадку, щоб показати любов до природи".
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Придбати колекцію листівок (10 шт.), можна написавши на store@azh.com.ua
Вартість - 40 грн. 
  
 

 


Коментарі: 2

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах