MONO у Києві 

Японські боги інструментальної музики - MONO - 10 березня 2013 року нарешті завітають до Києва.
  
For My Parents” - новий альбом японського квартету MONO, який за покликом їхньої музи та процесу написання зробив гурт одним з найяскравіших колективів XXI століття.
   

  
Вони - інструментальні рок-музиканти, чиї мелодії сповнені наростаючим ліризмом, що доноситься до слухачів відголосками з потойбіччя. Коли ви чуєте їхні пісні, ви не вагаючись розумієте - це МONO, які беззаперечно комфортно почуваються як у симфонічних залах, так і у брудних рок-клубах. У певному сенсі, “For My Parents” стирають кордони між чутливістю і зрілістю, яка дає зрозуміти звідки вони прийшли і куди йдуть. Написання пісень стало чіткішим, а динаміка тоншою - ось що робить цей продакшн винятковим.
 

Над записом, гурт працював спільно з The Wordless Music Orchestra, що надало новому альбому надпотужного звучання. Унікальне поєднання зворушливих мелодій, кінематографічких західно-східних стосунків, міцного колективу та емоційних духовних цінночтей - це саме те, що робить MONO такими...ну, словом, MONO. 

"Після років дослідження, внутрішнього пошуку та подекуди записування мелодій ми поставили собі більше питань ніж змогли знайти на них відповіді. І коли ми не могли знайти відповіді навколо - ми почали з себе, зі свого коріння.
 
Це те, що нам хотілося б зробити, поки ми ще маємо можливість. Наші слова не будуть зрозумілі нашим батькам, але сподіваємось, що їх музичні проекції донесуть наші думки до них. 


Ми сподіваємось, що цей альбом буде певним дитячим подарунком для батьків. І поки все продовжуватиме змінюватись, ця любов буде символом непохитності у часі
".

 
 

 
За час свого існування MONO випустили 6 студійних альбомів, 2 концертних DVD та значну кількість інших записів. Варто відзначити, що запис і аранжування декількох альбомів гурту робив Стів Альбіні / Steve Albini, який працював з такими гуртами як Nirvana, Melt-Banana і Mogwai. 

 

   

Концерт відбудеться 10 березня 2013 року у київському клубі Bingo. Початок о 20:00

 
Квитки та інформація, де їх можна купити - будуть доступні після 18 грудня.
Попереднє замовлення квитків можна зробити уже зараз заповнивши форму
 

З приводу обміну старих квитків на нові, просимо заповнити форму за лінком (до 20 грудня).
 
Гурти, які бажають виступити на підтримці, просимо вислати прес-кіт на скриньку promo@azh.com.ua - до 15 грудня. Відбір гурту здійснюватиметься та затверджуватиметься за участю учасників MONO. Прес-кіт повинен включати інформацію про гурт (українською та англійською мовами), мінімум 2 відео із живих виступів у хорошій якості, 2-3 фото та 3-4 актуальних пісні у mp3. 
 

UPD. КВИТКИ


 
Квитки на концерт MONO (від 180 грн). будуть продаватись у три зони: партер, VIP-партер та VIP-балкон / детальніше запитуйте у продавців.

Усі кияни можуть придбати квитки тут:

 

Магазин "ЕТНО ДІМ" (вул. Пимоненка, 5, М Лук'янівська, тел. 095 009 91 56) 

Магазин "ШТУКИ" (Велика Васильківська, 8, ТЦ. МЕТРОГРАД, квартал "ДОМАШНЬОГО Затишку", | 044 247-57-35)

 

Букарня "БАБУЇН" (вул. Симона Петлюри, 10, М Університет, тел. (044) 235-73-16)

Магазин "ДИСКУЛЬТУРА" (вул. Рейтарська, 21/13, М Золоті Ворота, тел. (093) 59-36-923)

Магазин "РАЙДЕР" (вул. Ярославів Вал, 38,  тел. (044) 254-38-83)

Магазин "ПРАВДА Б" (вул. Андріївський узвіз, 2Б, М Контрактова площа, тел. (067) 45-23-330)

Каси "БІНГО" (проспект Перемоги, 112, тел. (044) 424-25-55)

 

Для гостей із інших міст - форма замовлення квитків. 

 
 

Зустрічі: Facebook | VK | Last.fm 


Коментарі: 2

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах