Annа Tea 
Annа Tea - фотограф з Луцька, наразі мешкає та навчається у Польщі. У свої 19 Анна встигла опублікувати власні роботи у кількох модних європейських виданнях та презентувати персональні виставки у Любліні та Луцьку. Анна не соромиться експериментувати та втілювати в життя свої божевільні ідеї. Її фотографії - це мікс мистецтва та моди, де вдало підібрано образи, моделей та деталі. Її фото сміливі, вони кидають виклик, їм притаманний молодіжний дух, а ще більшість знімків зроблено на вулицях одного міста. Вгадаєте якого?
 
"Я почала фотографувати в 15 років, коли ще не була дорослою і вже не була дитиною. Не зовсім розуміла те, що роблю і для чого це роблю. Але знімала, бо мені це подобалось. Не планувала пов'язувати з фото своє майбутнє. Зараз це мій спосіб життя. Гуляючи, шукаю місця для зйомок, спілкуючись, черпаю натхнення в людях або уявляю, як би я їх сфотографувала. Те саме можу сказати й про одяг. Більшу частину свого гардеробу я використовую для зйомок. Планую все до деталей, щоб кадри були такими, як я їх уявляю. Дуже часто фотографую спонтанно. Такі фото я найбільше люблю, бо вони пов'язані з людьми й історіями, про які не забуваю".
 
"Мій дідусь був фотографом. У нього вдома була велика скриня з власними фотографіями. Досі пам'ятаю, як часто заглядала туди і дивилась ті знімки. Потім сама почала фотографувати. Думаю, що ця історія мала свій вплив на мене й тому я зараз займаюсь саме фотографією".


 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
підготував: Сергій Нескажу
 

 


Коментарі: 2

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах