Оголошено 15 найжорстокіших фільмів у історії


Експерти show-biz видання Entertainment Weekly склали рейтинг найкривавіших і повних насильства стрічок сучасності.

Американська історія Ікс
Очолила список 15-ти найжорстокіших фільмів драма про сучасний нацизм - "Американська історія Ікс".

На другому місці іспано-аргентинськаядрама про подружні стосунки, зґвалтування та помсту - "Безповоротність" режисера Гаспара Ноє з Монікою Белуччі і Вінсентом Касселем в головних ролях. "Майже неможливо дивитися жорстокі сцени, але фільм запам'ятовується не просто через них, а через поєднання частин, коли насильство і краса поєднуються на екрані", - пише видання.

Фільм "Хостел" Елі Рота зайняв третє місце. Сцена з оком з Хостела напевно стала однією з найбільш страхітливих за всю історію кінематографа.

Потрапила в рейтинг навіть казка - фільм "Лабіринт Фавна". Серед інших "жахіть" - фільм Тарантіно "Скажені пси", скандальна релігійна драма Мела Гібсона "Пристрасті Христові" і військова драма Стівена Спілберга - "Порятунок рядового Райна".

Топ-15 решти найжорстокіших фільмів в історії виглядає так:

4. "Лабіринт Фавна". Зазвичай, в такому фільмі як "Лабіринт Фавна" режисер скорочує всі сцени насильства, але тут все не так. Здається, Гільермо дель Торо спеціально хотів показати яким буденним, для деяких людей, стало насильство.

5. "Механічний апельсин" Стенлі Кубріка. Насильство над жінками у фільмі перевищує всі допустимі норми, не кожен зможе спокійно додивитись цю картину.

6. "Виправдана жорстокість" Девіда Кроненберґа. Цей фільм сильно відрізняється від решти картин режисера, фільм неможливо дивитися без передчуття того, що таке може трапиться з вами.

7. "У горбів є очі" Олександра Аджи. Люди, які зазвичай не особливо переймаються жорстокими і жахливими сценами в кіно, часто не витримували сцену вбивства сімейства в трейлері в цьому фільмі.

8. "Пила" Джеймса Ванна. Усвідомлення того, що людям доводиться робити жахливі вчинки ради врятування власного життя, робить більший вплив більш ніж просто жорстокі сцени.

9. "Страсті Христові" Мела Гібсона. Весь фільм - одна велика сцена насильства.

10. "Скажені пси" Квентіна Тарантіно. Сцена з вухом примушує зіщулитися від страху, навіть не дивлячись на те, що камера від'їжджає у цей момент.

11. "Мовчання ягнят" Джонатана Демме. Після проглядання сцени, де Ганнібал здер шкіру з одного з охоронців і повісив його тіло як ангела, хочеться зігнутися і глибоко вдихнути.

12. "Сім" Девіда Фінчера. Найбільш лякаюча сцена фільму - сцена покарання за гріх ліні.

13. "Ганнібал" Рідлі Скотта. Сцена приготування мізків з фільму "Ганнібал" найбільш шокуюча, так само як і повішення інспектора в Італії.

14. "Генрі: Портрет серійного вбивці" Джона Макнотона.

15. "Врятувати рядового Райна" Стівена Спілберга. Найбіль жорстокою визнана сцена в якій німецький солдат поволі занурює ніж в груди Адама Голдберга.


 


Коментарі: 1

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах