Рос Макдоннелл: коротке катання


mcdonnell
 
Всього 4 милі північніше від центру Дубліна знаходиться урбаністичний пустир, відомий як Беллімун. У 60-х роках з метою очистити центральну частину Дубліна від нетрів там були збудовані сім 15-поверхівок. Проте розвивати інфраструктуру в Муні, як це називають місцеві,  у плани уряду не входило.
 
У 2006 році, коли Рос Макдоннелл / Ross McDonnell робив знімки під час гелловінських гулянок, до нього підійшла дитина із пляшкою "Будвайзера" в руці.
 
"Ей, містер, ви хочете побачити щось справжнє?" - запитав хлопець. Макдоннелла супроводили до занедбаних будівель, відомих як Блок, які місцеві підлітки перетворили на "суміш" фільмів "Божевільного Макса" і "Нью-Джек Сіті". 
 
З цієї ночі Макдоннелл почав документування життя молодих людей, які виросли в тіні вежі Беллімун, всередині розвалених будинків й прилеглих пустирів, де дешеві гострі відчуття і незаконні ритуали перетворюють хлопчиків у чоловіків.  "Ці фотографії документують перехід від анти-соціальної поведінки до скоєння злочинів, перехід із дитинства у доросле життя" без "юності" між ними", - говорить Макдоннелл.
 
Об'єктом цих знімків є "діти, які хочуть поринути в світ наркотиків і зброї, діти, що не бояться відповідальності перед батьками, в'язниці, насильства". Макдоннелл: "Це коротке життя, постійне катання в своє задоволення."
 
Нижче - вибрані фотографії Роса Макдоннелла із серії JOYRIDER (*Особа, що викрала автомашину із метою покататися на ній). Інші  роботи  цього ірландського фотографа, який також працює як кінорежисер, ви можете знайти на сайті rossmcdonnell.com

 
mcdonnell
 

mcdonnell
 

mcdonnell
 

mcdonnell
 

mcdonnell
 

mcdonnell
 

mcdonnell
 

mcdonnell
 

mcdonnell
 

mcdonnell
 

mcdonnell


© Ross McDonnell

 
підготував: Тарас Хімчак
 

24.06.2010
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах