Analog Sound та Easymuffin Midnight Melodies Collective


2 жовтня в клубі "Чеширський Кіт" виступили гурти Analog Sound та Easymuffin Midnight Melodies Collective

Analog SoundМосковські math-рокери (чи як їх ще назвати? слухайте :) Analog Sound відвідали Київ уперше. І вже з першим альбомом - "Analog Санки". Відео на пісню "Санки", до слова, загалом і відтворює настрій музики колективу. Тож вечір у "Чеширському коті" розпочався весело й якось трохи "по-студентськи": постійно виникали аналогії (перепрошуємо за каламбур) із бадьорою репетицією щойно після пар.


Analog SoundAnalog Sound тішив слухачів аналогіями: звуками на кшталт "гупання" м'ячика на ударній установці...


Analog Soundдихання та інших звуків "рьіжего человека, у которого не бьіло хребта" (втім, як і всього іншого)...


Analog Soundвдавано "дитячими" звуками від кумедної електронно-духової гармоніки...


Analog SoundAnalog SoundAnalog SoundAnalog SoundAnalog SoundAnalog Soundну і, звісно, спонтанними супер-враженнями від Києва (втім, не факт, що інші міста не викликають у барабанщика команди такого ж "звірячого" захвату). Вокал і ударні партії в останній "пісні" московитів вразили всіх.


Analog SoundEasymuffin..., котрим виступати в "коті" вже не вперше, з перших звуків змінили тональність вечора.


Easymuffin Midnight Melodies CollectiveМузика дійсно відповідає слову midnight - і спокійніше, і витриманіше, і взагалі, під таку музику гарно підходить "опівнічний" настрій.


Easymuffin Midnight Melodies CollectiveУ кожній пісні.


Easymuffin Midnight Melodies CollectiveEasymuffin Midnight Melodies CollectiveEasymuffin Midnight Melodies CollectiveEasymuffin Midnight Melodies CollectiveEasymuffin Midnight Melodies CollectiveEasymuffin Midnight Melodies CollectiveEasymuffin Midnight Melodies CollectiveEasymuffin Midnight Melodies CollectiveEasymuffin Midnight Melodies CollectiveEasymuffin Midnight Melodies CollectiveВ кінці публіка не відпускала Єжа й компанію, вимагаючи "баян! баян!". Загравання вдалося.

Вимагаємо ще і більше!


Фото: Тарас Хімчак
текст: Антон Семиженко

06.10.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах