Кіноконцерт Антена: три виходи на біс Esthetic Education


Esthetic EducationЕстетичне виховання проводилось в арт-комплексі «Мистецький Арсенал» у четвер 20 грудня. Розпочалось музично-кінематографічне дійство із запізнення на одну годину: увесь цей час знадобився величезному натовпу, що зібрався під стінами Арсеналу, щоб потрапити усередину.

Але незадоволення через таку затримку швидко переросло в бурхливі овації, як тільки на сцені з’явились Esthetic Education. Адже, протягом двогодинного концерту із відеосупроводом авангардного аргентинського фільму «Антена», Естетіки настільки розпалили публіку, що та ще довго не хотіла відпускати чудесний гурт зі сцени. Луї Франк і команда сповна віддалися концерту і аж три рази виходили грати на біс.

"Цей концерт для нас особливий ще й тому, що в січні ми усім гуртом їдемо в Індію на тривалий термін, черпати натхнення для нового альбому. Уже зараз ми можемо сказати, що настрій майбутнього альбому буде зовсім іншим, мабуть, більш життєствердним. Тому концертом „Антена” ми хочемо поставити крапку й перейти у новий музичний вимір " – зазначив бас-гітарист гурту Юрій Хусточка. За припущеннями музиканта, нова платівка Esthetic Education вийде восени 2008 року.

А тепер кілька слів про фільм. Багато розповідати не буду, бо цей чорно-білий візуальний шедевр, зроблений у стилі старих добрих німих фільмів, рясно прикрашений сучасними графічними ефектами, однозначно треба побачити. «LA ANTENA» режисера Естебана Сапіра є фільмом, що відкривав Міжнародний кінофестиваль у Роттердамі в 2007 році.

Дія стрічки розгортається в місті, жителі якого втратили голоси. Вони спілкуються між собою за допомогою титрів, які виникають в повітрі й, здається, живуть своїм життям. Голоси у людей вкрав Містер ТБ – правитель міста. Проте, щоб вкрасти у людей і слова титрів, Містер ТБ викрадає співачку Голос, єдину людину в місті, що зберегла здатність говорити.

В український прокат фільм «LA ANTENA» виходить у п'ятницю, 21 грудня. Прем'єра картини відбудеться в кінотеатрі «Жовтень».

І на останок варто зазначити, що 20 грудня компанія «Артхаус Трафік» відзначала своє День народження. Уже чотири роки поспіль, починаючи з 2003, завдяки «Артхаус Трафік» українські кіногурмани мають можливість смакувати кращими кінематографічними новинками.Esthetic Education


Esthetic Education


Esthetic Education


Esthetic Education


Esthetic Education


Esthetic Education


Esthetic Education


Esthetic Education


Esthetic Education


Esthetic Education


Esthetic Education


Esthetic Education


Esthetic Education


Esthetic Education


Esthetic Education


Тарас Хімчак21.12.2007
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах