Grisly Faye + Crocodiles in Tights


Grisly Faye
 
18 жовтня AZH Promo з гордістю презентували дебютний виступ власних резидентів – Grisly Faye. У арт-простір Mezzanine зібралось більше сотні шанувальників нового гурту. Всі, хто уважно, або не дуже, стежили за новинами, мали змогу у превентивних дозах знайомитись із загадковими звуками та картинками, що їх продукував україно-польський дует.
 

 
Наразі Київ увесь притрушений опалим листям. З підлоги останнього поверху старої стрічкоткацької фабрики виросли корчуваті дерева, повні теплого світла. Цегляна зала втомлювалася від очікування. Треба віддати належне сестрам Crocodiles in Tights за їх намагання створити настрій дискотеки поламаних іграшок, однак глядач, нажаль, не особливо прагнув танцювати.
 
Винуватці вечора, у єдності та боротьбі протилежностей, нагадували своїм виглядом зустріч двох релігійних культур, що найглибше вкоренилися у слов’янському світі: вбрання електронника Войчека Шупеляка скидалося на строгий костюм ксьондза, а голосиста чарівниця Маргарита Кулічова неодмінно асоціювалася із поганською лісовою стихією. Методично орудуючи інструментарієм, гурт успішно справлявся із введенням глядача до трансового стану і закінчив, власне, вкрай несподівано, залишивши аудиторію на поталу легкій розгубленості. Втім, загадка триває, і саме ця таємнича недосказаність, певне, ще неодноразово проявить себе в якості фірмової особливості Grisly Faye.
  

Crocodiles in Tights
 
Grisly Faye
 
Grisly Faye
 
Grisly Faye
 
Grisly Faye
 
Grisly Faye
 
Grisly Faye
 
Grisly Faye
 
текст: Іван Шелєхов
фото: Тарас Хімчак, Олександр Хаверчук

30.10.2014
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах