Godspeed You! Black Emperor у Познані


(22.01.2010)

Godspeed You! Black Emperor - канадський музичний колектив з Монреаля. Гурт вважається одним із легенд експериментального пост-року і після семирічної перерви вони знову об’єдналися, щоб дати декілька десятків концертів по всьому світу.  
 
Частина колективу АЖ вирішила поїхати на єдиний у Польщі виступ.
 

 
gybe
gybe
 
 
gybe

“Аудиторія” концерту була помічена на трамвайній зупинці у Познані, а по дорозі до клубу «Ескулап» назбирався вже цілий гурт, який рухався в одну сторону. Більше години до початку, а сходи перед великим прямокутним приміщенням заповнені шанувальниками, окрім польської було чути англійську, позаду хтось казав, що «з Таїланду» ( і привіт поміченим українцям).

Біля клубу стояв великий червоний автобус, на якому приїхали музиканти. Серед публіки переважали «бородані і чорний дрескод». На вході жодних перевірок особистих речей, як це часто буває на українських концертах, що дало змогу приблизно тисячі осіб швидко потрапити всередину. 

 

 

gybe
 
gybe

На підтримці Гадспідів виступав електронний нойз-проект Total Life. Не всі слухачі були в захваті, проте розминка для вух виявилася непоганою. Після його виступу в колонках з’явився ненав’язливий гітарний гул, а на екрані почало миготіти слово “HOPE”, яке свідчило, що вихід хедлайнерів не за горами.
 
Музиканти GY!BE поступово з’явилися на сцені і непомітно почали грати інтро трек, який був одночасно і саундчеком. 
 
Протягом усього концерту канадці тримали публіку в напрузі, їхні композиції то притихали, створюючи повну тишу в залі, то вибухали за допомогою восьми музичних інструментів та безлічі педалбордів під ногами. Безумовним доповненням феноменальної гри був відеоряд з невідомими закинутими місцями, димлячими заводами і дивними жестами різних людей.
 
Після останньої пісні East Hustings музиканти просто почали вставати, швидко і якось недбало виходити. Це наштовхувало на думку, що ще точно повернуться. Аудиторія плескала у долоні довго і голосно, але через кілька хвилин вийшов лише довгобородий технік в чорній шапці та почав вимикати апаратуру.
 
 
Setlist:
Drone (Intro)
Albanian
Moya
Storm
Static
Rockets Fall on Rocket Falls 
The Dead FIag BIues
East Hastings 
gybe
 
gybe
 
gybe
 
gybe
 
gybe
 
gybe
 
gybe
 
gybe
 
gybe
 
gybe
 
gybe
 
gybe
 
gybe
 
gybe
 
gybe
 
gybe
 

Фотографії: Lukasz Lewkowicz, Іванна Черуха, Ігор Колтун

29.01.2011
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах