"It’s not boring, it’s ambient" - вечірка-презентація ембієнтної компіляції


13 лютого відбулася вечірка-презентація компіляції "It’s not boring, it’s ambient", організована лейбом Preserved Sound та AZH Promo. 

У вечірці-презентації взяло участь 6 музичних проектів: українці - Heinali, Stalker Va, Nikolaienko, Sport & Music та поляки Lights Dim та Visionary Hours

Heinali


RCP
 
RCP


Фрагмент виступу Heinali:  
 
 
 
RCP
 
RCP
 
Stalker VA

RCP
 
RCP
 
Фрагмент виступу Stalker VA  
 

 
RCP

Nikolaienko
 
RCP
 
RCP
 
Фрагмент виступу Nikolaienko 


 
 
RCP
   

 
RCP

 
Sports and Music
 
RCP
 

 
RCP
 
 
Lights Dim, Польща 

RCP
   

RCP
 

   
RCP
 

Українсько-польська ембієнтна компіляція:

RCP
 
RCP

До компіляції увійшли композиції 20 музикантів:
із України - Heinali, Anton Baibakov, Endless Melancholy, Nikolaienko, Stalker Va, Gamardah Fungus, Drawing The Endless Shore, Sport & Music, John Bogun, Short Hair Ideals.
та Польщі: Emiter, Grzegorz Bojanek, Lights Dim & Gallery Six, Pleq, Visionary Hours, Lump, Bionulor, Łukasz Ciszak, Maed, Memhwa & Lapsky, Tuul.
 
До роботи під кураторством AZH PROMO долучились 8 ілюстраторів із України: Cirrus Minor, Honchar Kostyantin, Fable inside, Masha Foya, Olga Pasechko, Yulia Ovcharenko, Olga Sabko, Inna Kozak. Їхні роботи будуть представлені на презентації також у великому форматі.  
 
Замовити збірку можна написавши на скриньку: store@azh.com.ua
 
Preserved Sound – краківський лейбл, що працює з різноманітними жанрами музики, пов'язаної з ембіентом та інструменталом. Для ефективнішої роботи AZH PROMO та Preserved Sound об'єднали свої зусилля над підготовкою, оформленням та випуском релізів, їх поширенню у світі та організацією концертів в Україні та Польщі.

 

Фото: Тарас Хімчак

05.03.2012
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах