MONO (Japan) + nousinthis у Києві


MONO

  
"вони справді боги. я просто тихо плакала" - Анна, гість концерту MONO в Києві

 
10 березня в Києві виступили легенди інструментального пост-року японці MONO. Вечір відкривали кияни nousinthis.

Слідкуючи за творчістю MONO десь із 2004-2005 року, вперше нам вдалось побувати на їхньому концерті в Познані (Польща) напочатку 2009 року. Саме їхній дивовижний виступ надихнув нас на те, чого так не вистачало в Україні - проведення атмосферних концертів і розвитку нашої сцени. Через рік ми розпочали підтримувати улюблені гурти і доклалати максимальних зусиль, щоб вони змогли знайти свого слухача в Україні.

У 2011 році через примхи українських прикордонників і проблеми з документами на обладнання, MONO, які були так близькі, щоб дати один із найпрекрасніших концертів so far, так і не змогли потрапити у львівську філармонію, де на них чекав повний зал слухачів. І ось, через півтора роки потому і кілька місяців підготовки до шоу - нам вдалось це зробити і MONO нарешті завітали і зірвали своїм виступом київську публіку.   

Одна із наших великих мрій здійснилась і ми безмежно вдячні усім, хто допомагав команді AZH Promo у проведенні цього концерту. Дякуємо усім фанам, які змогли завітати і підтримати улюблений гурт і наш низький уклін MONO. Цей вечір надовго залишиться у наших серцях.
 

nousinthis 

nousinthis 

nousinthis 

nousinthis 

nousinthis 

nousinthis 

MONO 

 
MONOMONO 

MONO 

MONO 

MONO 

MONO 

MONO 

MONO 

MONO 

MONO 

MONO 
 

Тарас Хімчак, AZH

14.03.2013
 


Коментарі: 1

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах