Tango-Tempo: несподіваний концерт у Києві


Tango-Tempo
щоб збільшити фото, натисніть на нихВосьма тридцять. Концерт у «пивній Бочці» затримується вже на півгодини, проте заповнений паб менш, аніж на третину. Через декілька хвилин на сцені з’являється ді-джей гурту Танго Темпо і починає паяти там якісь проводки. Одразу виникають алюзії на Zsuf з їхнім «концертним дрилем». :) Ще десь за годину до нього приєднуються двоє інших учасників – гітарист та бас-гітарист і ось нарешті… нарешті музика, на яку ми так довго чекали.

Якісний швидкий і напористий гітарний драм-енд-бейс. Декілька композицій були більш повільними, щось у стилі ейсід-хаус, але із незмінно тягучим басом та віртуозною гітарою з різними примочками.


Tango-Tempo


Танго Темпо не залишили байдужим нікого в залі, тим більше – добряче підвипивше товариство, окремі представники якого безрезультатно намагались замовити у музикантів якусь «мурку для дружбана, у каторава дєнь ражденія» та безперестанно гоцали під сценою. Окрім цих та інших випадкових завсідників пабу людей прийшло загалом небагато. Що ж таке коїться? Іноді здається, що шанувальників доброї музики в Україні достатньо, натомість відсутній вітчизняний продукт, який би задовольнив їхні смаки. Проте в неділю все виявилось навпаки. Схоже контакт музик зі слухачем у нас знаходиться ще в глибокому зародку.

Схожа музика для України, де більшість помішана на всіляких хард- та емо-корах, панкусі, хеві та інших «ковбасних» звуках – нова течія, в якій ще є достатньо вільних ніш для розкриття свого потенціалу. Тому такі групи, як Танго Темпо в перспективі просто приречені на успіх та довге існування, при умовах правильного використання своїх талантів та можливостей.

Гурт Tango-Tempo заснований в Ужгороді у 2005 році. У Києві вперше виступили два роки тому, беручи участь у конкурсі Global Battle of the Bands, де тоді їм віддали 5-ту сходинку. Минулого року хлопці посіли 4-ту позицію, а Андрій з Tango-Tempo (який поділився цією інформацією з AZH) – був визнаний кращим гітаристом року.

Танго-Темпо найчастіше виступають у Словаччині та Угорщині – і добиратись туди ближче, і попит у Європі на них є. Через півроку планують випустити перший студійний альбом.

Сайт: http://tango-tempo.com/


Tango-Tempo


Tango-Tempo


Tango-Tempo


Tango-Tempo


Tango-Tempo


Tango-Tempo


Tango-Tempo


Tango-Tempo


Tango-Tempo


Tango-Tempo


Tango-Tempo


Tango-Tempo


Tango-Tempo


Tango-Tempo


Tango-Tempo


Тарас Хімчак і Ваня Джатакофф
Фото: Тарас Хімчак
26.02.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах