Фестиваль нового кіно і сучасного мистецтва відкрився в Парижі


Rencontres internationales Париж-Берлін-Мадри

На міжнародному фестивалі "Rencontres internationales Париж-Берлін-Мадрид", паризький етап якого проходить із 28 листопада по 7 грудня, буде презентовано більше 200 сучасних фільмів і відеосюжетів, виконаних у різних жанрах і техніці".

Фестиваль Rencontres internationales ("Міжнародні зустрічі") проходить із 1997 року і пропонує поглянути на мистецтво з кількох ракурсів (фільм, відео і мультимедіа), щоб відкрити ці твори для широкої публіки і сприяти обміну досвідом між діячами мистецтва.

Відкриття 17-го фестивалю пройшло в п'ятницю в паризькому Центрі Помпіду, кінозал якого вміщав більше 200 бажаючих долучитися до нового кіно і сучасного мистецтва.

У перший день фестивалю на глядачів чекала "програма-сюрприз": їм продемонстрували "поппурі" з короткометражних робіт різних жанрів, від відео-арту португальця Васко Арауйо до американо-канадського експериментального відео Еріка Московітца і Аманди Трегер.

Перший кіносеанс було відкрито для всіх, а в наступні дні квиток на більшість заходів обійдеться любителям від чотирьох до восьми євро.

Фестиваль пройде на декількох паризьких майданчиках, зокрема в центрі Помпіду, в галереї "Зала для гри в м'яч", у театрі Paris-Villette, у Вищій національній школі образотворчих мистецтв, в Європейському будинку фотографії, в двох кінотеатрах, а також в іноземних культурних центрах.

У фестивалі візьмуть участь 150 діячів мистецтва з усього світу. З 6,5 тисяч заявок організатори відібрали більше 200 робіт виробництва Франції, Німеччини, Іспанії і ще 60 країн. Гості побачать твори як всесвітньо відомих майстрів, так і роботи молодих дарувань, які вперше демонструють у Парижі плоди своєї творчості.

За десять днів фестивалю відбудеться 31 відеосеанс, кожен із яких супроводжуватиметься зустрічами з акторами і режисерами.

Крім того, з 28 листопада по 6 грудня в театрі Paris-Villette пройде виставка під назвою "Data meanings", де на суд публіки буде виставлено десять робіт - мультимедіа-інсталяції і "нет-арт" (мережеве мистецтво), присвячених єдиній тематиці: циркуляція даних в Інтернеті. Роботи представлено майстрами з Іспанії, Австрії, Нідерландів, Франції, Литви, Великобританії та Швейцарії.

Закриття фестивалю відбудеться 6 грудня в Paris-Villette, де пройде мультимедіа-концерт за участю фінської команди Pink Twins і голландської Telcosystems. У квітні 2009 року естафету прийме Мадрид, де фестиваль проходить з минулого року, а в липні - Берлін.

Джерело: Newsru.ua


 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах