Розшукується редактор


ВСТУПНЕ СЛОВО:

Ми звертаємось до наших дописувачів, читачів чи тих, хто раптом проходив повз і зацікавився  даною інформацією. Ми розшукуємо редактора розділу СВІЖАКРОВ!
 
Протягом кількох років ми вели на сайті AZH рубрику СВІЖАКРОВ, де публікували доробки  (поезію/прозу/фото/ілюстрації) молодих авторів. Ми їх шукали або нас знаходили. Потім ми  відбирали краще з того - на свій смак, суб'єктивно. У різний час розділом займались різні  люди. Тому виходило по-різному. 
 
Наразі нам щотижня приходить по кілька заявок для публікації в цей розділ. Звісно всіх публікувати ми не хочемо - бо навіщо відбирати хліб у livejournal. Також є потреба знаходити і  включати туди авторів, які соромляться писати нам першими. Бо найчастіше, саме такі автори створюють кращі роботи, ніж ті, хто самопросувається шляхом розсилок.
 
Займатись розділом СВІЖАКРОВ у нас поки немає часу, тому ми шукаємо редактора із дуже суб'єктивним смаком, суб'єктивність якого максимально співпадала б із нашою. 
 
Нагадуємо, що сайт AZH є некомерційним проектом, який ми робимо за власний кошт у вільний час. Тому наразі гонорари ми не оплачуємо і "фултайм джоб" не пропонуємо. Ми лише шукаємо однодумців, віддячити яким можемо запрошеннями на наші події, смачним чаєм та печивом. Сподіваємось вам буде цікаво працювати із творчістю молодих людей і можливо це все реалізується колись в якийсь офлайновий проект.  Отже,

 
ВИМОГИ:

- не присилати формальне резюме;
- бути молодим духом і відкритим до нового;
- цікавитись історією мистецтва і актуальною культурою / начитаність;
- комунікативність, активність, уважність та інші різні здібності вітаються;
- виконати завдання нижче, щоб ми визначили наскільки ефективною може бути наша співпраця.

 
КОНКУРСНІ ЗАВДАННЯ:
 

Вибрати:
- 5 авторів із розділу СВІЖАКРОВ, які вам сподобались найбільше /і чому?/
- 5 авторів із розділу СВІЖАКРОВ, які вам не сподобались і яких би ви навряд чи опублікували;
- 1 автора /про нового автора чи написати рев'ю на старого автора із СВІЖАКРОВ - на ваш смак/ і написати про його творчіть рев'ю на 2-3 абзаци. Поставити запитання, яких на вашу думку там не вистачає.
  
також написати:
- свої пропозиції/зауваження до формату розділу;
- коротеньку розповідь про себе /якщо ми з вами не знайомі/. 
  
Усе це надсилайте на скриньку svizhakrov@azh.com.ua
  
ДУЖЕ ДЯКУЄМО ЗА УВАГУ!
 


29.08.2012
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах