NK (Віка Наумова)


NK

 

Бездумно тинятися о третій ночі сторінками соцмереж буває дуже корисно, натрапляєш на усілякі чудернацькі композиції, людей, групи… лайкаєш, додаєш собі в колекцію й потім, засинаючи, тішишся своїми відкриттями. Так от, цей нехитрий вступ я пишу для того, щоб розповісти вам про художницю під ініціалами NK, групу якої знайшла однієї безсонної ночі в популярній російській соцмережі, й подумала, що варто з вами поділитися своєю знахідкою) Групі NK всього кілька місяців, але кількість її підписників збільшується кожної години, вона цікава як художникам-графікам, так і шанувальникам тату. NK це – Віка Наумова з Одеси, яка хоче залишити в таємниці значення свого підпису на малюнках.
 
Хто ти? 
Творча людина. Коли малюю, то навколо все зникає, натомість утворюється свій світ, з якого не хочу йти.
 
Що тебе хвилює?  
Збереження екології нашої планети.
 
Що з українською культурою не так, якщо щось не так? 
На мою думку, суспільство її завжди недооцінювало, мало уваги приділяється українській творчості.
 
Кому потрібно те, що ти робиш?
Мені, друзям, та людям які стежать за мою творчістю.
 
Для чого дане тобі саме твоє життя?
Думаю, що головне для мене в житті це - творчість. Кожна людина народжуєтся, щоб змінити цей світ. Я намагаюся його змінити за допомогою своїх малюнків.
 
Якими люди будуть через 20 років?
Такими ж, люди не змінюються, змінюється лише світ навколо них.
 
До чого прагне світ і ти як частина світу?
Світ прагне досконалості і я також.
 
Творчість якого українського митця тобі імпонує?
В Україні багато талановитих митців, але я не можу виділити серед них когось одного.
 
Улюбленний...(продовжи, будь ласка, речення)
…фільм.
Мене надихає музика до кінофільмів. Вважаю, що перегляд гарного фільму, так само як і гарна книга, здатні підштовхнути до створення чогось свого, такого, що до тебе ще не було, або просто допомогають вилити душу на папері, олівцями і фарбами показати й розповісти те, що відчуваєш.
 
Чи є страх перед білим аркушем?
Ні, ніколи не було.
 
Яка доля твоїх робіт?
Лувр.
  

NK
 
NK
 
NK
 
NK
 
NK
 
NK
 
NK
 
NK
 
NK
 
NK
 
NK
 
NK
 

 

  
Віка Наумова (19 років) народилася та живе в Одесі. Закінчила економіко-правовий коледж, зараз студентка IV курсу Міжнародного гуманітарного університету. Серйозно до своєї творчості почала ставитися 2 роки тому, хоч скільки себе пам’ятає, завжди малювала, не уявляє себе без олівця в руці. Зараз створює графічні роботи в техніці дотворк (DotWork  - точковий малюнок, різновид татуювання) та лайнарт (LineArt - лінійний малюнок, контур). Малюнки публікує в соцмережах, влітку стала учасником експозиції в одеському «Горсаду» та творчої виставки в Міжнародному гуманітарному університеті. 24 жовтня 2012 року створила ВКонтакті групу •○ NK ○• (http://vk.com/nk.illustrations), яка за два місяці свого існування зібрала понад 1300 підписників.
 
 
Підготувала: Середюк Тетяна

21.12.2012
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах