Поліна Муха


Поліна Муха – авторка аксесуарів та біжутерії з полімерної глини. Поліна розробила ряд авторських технік, якими тепер користуються вдячні хендмейдкери по всьому Живому Журналу. Приємні як оку, так і на дотик речі можна побачити тут.

Поліна Муха


“Beauty-spot в перекладі з англійської – “мушка” на обличчі, яку малювали як прикрасу. І, фактично, це моє прізвище. Гра слів, пов’язана також із контентом журналу, мені сподобалась, тому й було вибрано такий юзернейм. Якщо б не було ЖЖ, я навряд чи почала б робити прикраси”, - каже Поліна.

На думку дизайнерки, культура хендмейду в України лише починає розвиватися. Залишає бажати кращого вибір матеріалів для виготовлення прикрас, і найкраще часто доводиться замовляти за кордоном. Втім, поступово більшає і авторів із власним стилем, і прихильників хендмейду.

Також Поліна є співорганізатором першої української виставки хендмейду “Ручні речі”. Головна мета проекту - познайомити всіх охочих з яскравим світом хендмейду, дати можливість зануритись в теплу атмосферу майстерні. Зазвичай роботи майстрів можна знайти в Інтернеті, але ж фото ніколи не замінить живого враження. На виставці все можна роздивитися, торкнутися - словом, "приручити". Наприкінці травня виставка в рамках проекту відбудеться уже вп'яте.

Поліна Муха


Поліна Муха


Поліна Муха


Поліна Муха


Поліна Муха


Поліна Муха


Поліна Муха


Поліна Муха


підготувала: Лія Бабенко17.05.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах