СВІЖАКРОВ. ПЕРЕЗАПУСК 

Вітаємо всіх наших дописувачів, читачів та навіть тих, хто зараз просто проходить повз :)
 
Ми раді повідомити, що нарешті наші пошуки дали результат - ми знайшли редактора розділу СВІЖАКРОВ! Навіть не одного, а трьох. Це люди із дуже суб’єктивним смаком, суб’єктивність якого максимально наближена до нашого. 
 
Водночас всі вони дуже різні й кожен обрав своє коло зацікавлень. Також наші редактори представляють різні регіони України, тому у нас є можливість глибше пізнати свою країну та митців, які тут живуть. Отже, усі молоді та перспективні, просимо вас звернути увагу на імена наступних людей, бо саме вони будуть опікуватися якісним наповненням рубрики СВІЖАКРОВ, це - Олександр Волошин, Світлана Коновалова та Галина Осадча
 
Якщо ви творча особистість і бажаєте побачити себе на сторінках AZH, надсилайте свої роботи та інформацію про себе на svizhakrov@azh.com.ua, і наші редактори зв’яжуться з вами.
 
Нагадаємо, що з 2007 року ми вели на сайті AZH рубрику СВІЖАКРОВ, де публікували творчі доробки (поезію/прозу/фото/ілюстрації) молодих авторів. Ми їх шукали або нас знаходили. Потім на свій смак відбирали краще з того. За цей час проектом займались різні  люди. Тому виходило десь краще, а десь гірше. Більше року розділ не оновлювався, оскільки пошук і підготовка «свіжої крові» забирає багато часу нашою маленької редакції, а робити все абияк не хотіли, тому вирішили звернутися по допомогу до наших читачів. Ми отримали багато повідомлень, з яких дізналися цікаві, інколи неочікувані речі, подивились на роботу AZH під іншим кутом, але своїм суб’єктивним смакам не зрадили, тому вперто чекали на листи від однодумців…  Ще раз дякуємо усім, хто відгукнувся на наш заклик, ми сподіваємось, що зробили правильний вибір і СВІЖАКРОВ стане чимось особливим для кожного з нас.
 
 
Тарас Хімчак, Тетяна Середюк, AZH11.12.2012
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах