Рева Маша


reva_masha
  

З флікру помітно, що і малюєш, і фотографуєш, і створюєш одяг. Може пропустила ще щось цікаве? :-)

Чесно кажучи, мій флікр такий закинутий. Коли я його завела, то займалася усім по-трохи, хоч і вчилася на модельєра одягу. Тепер я вже закінчила інститут (минулого місяця) і за останній рік точно зрозуміла, що саме моєю роботою є розробка та конструювання одягу, взуття і принтів.
 

Що найперше почала робити? Можливо, одне витікло з іншого?

Спочаку на перших курсах в інституті я дуже багато малювала і знімала на плівковий фотоапарат, любила проводити експеременти: фарбувала тканину у різні кольори, перешивала одяг із секонду, їздила туди раз в тиждень і в результаті в мене назбиралося дуже багато барахла. Я шукала, що буде мені цікавим. Протягом сутентських часів експерементів було багато: зробили з друзями мультик з пластиліну, я шила костюми для театрів та студентських постановок, для танцювального балету, разом з другом, який  вчився на режисера ми робили бутафорні костюми з масками, я малювала йому і не тільки йому декорації для постановок, а ще пробувала малювати графіті. Коротше кажучи, було чим зайнятися. Але врешті-решт, я прийшла до того, що у мене виходить робити одяг, а з комерційної точки зору для мене це найпростіше і в цьому є перспективи для бізнесу.

Коли почала займатися одягом і з чого почалося?

Ще перед інститутом я постійно все перешивала, потім після школи я пропустила один рік – з’їздила в Лондон, після цього зрозуміла, що одяг мені цікавий і його можна зшити, а не скуповувати все підряд, хоч і дуже хотілося.

Ти шиєш сама? Якщо так, то чи довго прийшлося вчитися шити?

Так, я шию, закінчила не одні курси по різних технологіях конструювання. Якість приходить з практикою,  я досі віддточую те, що вмію і це ніколи не закінчиться.

Чим і ким надихаєшся для створення колекцій?

Людьми.

reva_masha
 

Дизайн одягу - це захоплення у вільний час чи вже щось більше? Скільки часу витрачаєш на цю справу?

Це мій образ життя, навіть мій друг Вітя звик, що я постійно шию, і на моє здивування вже почав розбиратися в іменах топ-моделей і модельєрів:-) Якщо хочеш чогось дійсно досягнути – потрібно віддаватися повністю.

Твій одяг можна купити? Якщо так, то де?

В лютому цього року я представила  капсульну колекцію для магазину «Пюре» в Києві. А зараз виграла  конкурс від журналу «Harper`s Bazaar» і роблю для них проект, шию колекцію, вже восени її можна буде купити, але ще не знаю де саме.

Дуже гарний лукбук для магазину «Пюре». Скільки часу зайняло створення? Як взагалі прийшла ця ідея та втілилася у життя? У яких проектах ще брала участь?

Люди з «Пюре» мені написали в Інтернеті, тоді вони тільки готувалися відкрити магазин, ми все обговорили і вирішили зробити капсульну колекцію. На її виготовлення пішло приблизно 2 місяці. Лукбук ми зробили за тиждень, разом зі зйомкою, пост-продакшном, версткою лукбука і його друком. Мені дуже повезло, бо допомагали друзі і фотограф Катя Андервуд, ми знайшли моделей за два дні до зйомки, все вийщло знікуди, це був мій перший досвід оранізації команди, після цього ми працювали в такому ж складі, я дуже задоволена.
Багато різних проектів мала, багато чого вже не пам’ятаю, участь в Faces&Laces з масками для відео-ролика мого друга режисера, графіті виставка, Британський практикум в Москві цієї весни і проект Місцева мода з трейд-шоу молодих дизайнерів, показ на фестивалі I Love Kyiv минулої весни, конкурс New Look Of Kyiv, ось останній - Bazaar Fashion Forward, зараз ми над ним працюємо. 

reva_masha
 
reva_masha
 
reva_masha
 
reva_masha
 
reva_masha
 
reva_masha
 
reva_masha
 
reva_masha
 
reva_masha
 
reva_masha
 
reva_masha
 

  reva_masha
 
Лукбук для магазину «Пюре» 

flickr.com/people/reva_masha

pu_pu_pu.livejournal.com  

 

 підготувала: Іванна Черуха


30.06.2010
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах