Електронна містика чернецтва

The Drone of Monk Nestor

Яким ви уявляєте викладача хореографії? От ви студент художньої академії – який він, ваш ментор? Скоріш за все, думка видасть образ сухорлявої нервової кобіти у трико чи лукавого сиваня з ціпком, достоту як на полотнах Едгара Деґа. Можу побитися об заклад, що «викладач хореографії» у вашій уяві ніяк не проасоціюється із двадцятишестирічним хлопчиною, який п’є вино і пише електронну музику. 

Мистецтво як процес: палімпсест і спонтанність

Культура у Медіації

В Естонії, в університетському місті Тарту, студенти презентували міжнародний мультимедійний артпроект «Ajakaja» у рамках наукової конференції «Культура у Медіації» (Culture in Mediation: Total Translation, Complementary Perspectives). Цей проект постав як свідоме поєднання мистецтва з теорією сучасних гуманітарних наук.

Павло Семченко про російський інженерний театр «АХЕ»

російський інженерний театр «АХЕ»

Кожний виступ «АХЕ» — видовище настільки ж вражаюче, наскільки й незвичайне. Петербурзькі артисти-«інженери» оперують вогнем, водою, фарбою, сипучими речовинами, споруджують неймовірні конструкції, актори часто тут працюють на межі фізичних можливостей, у ризикованих положеннях; при цьому трюки й машинерія не витісняють сенсу сценічного твору, а, навпаки, спонукають до роботи розум глядача.

XVI Міжнародний театральний фестиваль в Сібіу

Міжнародний театральний фестиваль в Сібіу

Уже 16 років поспіль наприкінці травня - початку червня Сібіу впродовж 2-3 тижнів дихає особливим життям. Це період Міжнародного театрального фестивалю (МТФ), який цього року відбувся 28 травня - 7 червня під девізом «ІннОвація».

Міжнародний фестиваль сучасного танцю і перформансу ВІЛЬНИЙ ТАНЕЦЬ

Вільний танець

Традиційна осіння міжнародна освітня платформа фестивалю ВІЛЬНИЙ ТАНЕЦЬ відбудеться з 13 по 16 листопада в Дніпропетровську та з 17 по 20 листопада в Києві. Цього разу до України приїжджають професіонали театру і танцю з Німеччини, Нідерландів і Литви.

Фриндж – найбільший неформальний фестиваль у світі

Fringe

Серпень у Единбурзі – це Фриндж. Щороку одне і те ж: з усього світу в столицю Шотландії з’їжджаються десятки тисяч акторів, художників, музикантів, танцюристів, бродячих письменників, священиків, коміків і циніків (усіх і не перерахувати)...