Міжнародний фестиваль сучасного танцю і перформансу ВІЛЬНИЙ ТАНЕЦЬ


Традиційна осіння міжнародна освітня платформа фестивалю ВІЛЬНИЙ ТАНЕЦЬ відбудеться з 13 по 16 листопада в Дніпропетровську та з 17 по 20 листопада в Києві. Цього разу до України приїжджають професіонали театру і танцю з Німеччини, Нідерландів і Литви.

Програма фестивалю виглядає так:

1. Міжнародні мастер-класи з техніки сучасного танцю та імпровізації.

Лідери: Генрієта Горн (Німеччина), Лорета Юодкайте (Литва), Оксана Мальцева (Україна).
Дніпропетровськ: 13-16 листопада, Центр сучасного танцю і перформанса ІНШІ ТАНЦІ (вул. Виконкомівська 24)
Київ: 17-20 листопада, Центр театрального мистецтва ім. Леся Курбаса (вул. Володимирська 23 В)

Поряд із класами з техніки соntemporary dance, лідерами яких будуть Генрієта Горн (балетмейстер відомої німецької компанії Folkwang Tanzstudio, учениця легендарної Піни Бауш) і Лорета Юодкайте (талановита танцівниця і хореограф із Вільнюса, що отримала в 2006 році найпрестижнішу театральну премію Литви Golden Stage Crosse за кращий дебют року в спектаклі «Сни Саламандри. Картина») вам пропонується взяти участь в презентації міжнародного освітнього проекту, яку фестиваль ВІЛЬНИЙ ТАНЕЦЬ проводить в Дніпропетровську в партнерстві з Пересувною Академією Сценічних Мистецтв (Мoving Academy for Performing Arts –MAPA, Нідерланди) і Центром театрального мистецтва ім. Леся Курбаса. Проект розрахований на три роки (2007-2009) і проводитиметься поетапно в трьох містах України - Києві, Дніпропетровську і Харкові як професійна театральна лабораторія, роботою якої керуватимуть педагоги МАРА.

2. Презентація міжнародного освітнього проекту «Процесія Символів» за участю педагогів Пересувної Академії Сценічних Мистецтв
Дніпропетровськ: 14 листопада, 18.30, арткафе «Паралелі» (ул.Короленко 3а).

3. Програма для глядачів

Дніпропетровськ: Театр української драми ім. Т.Шевченко, 16 листопада, 19.00
Folkwang Tanzstudio(Німеччина) – спектаклі SOLO і AUFTAUCHER

Київ:
Театр російської драми ім. Лесі Українки, 19 листопада, 19.00
Folkwang Tanzstudio (Німеччина) – спектаклі SOLO і AUFTAUCHER

Центр театрального мистецтва ім. Леся Курбаса, 20 листопала, 19.00
Лорета Юодкайте (Литва) – спектакль SALAMANDRA`S DREAM. PICTURE

Компанія Folkwang Tanzstudio створена в 1999 році під художнім керівництвом Піни Бауш і Генрієтти Горн і об'єднує 10 талановитих танцівників різних національностей. Компанія заснована і працює при одній із найпрестижніших європейських академій танцю - Folkwangschule в Ессене. Географія гастрольних турів Folkwang Tanzstudio охоплює Європу, Єгипет, Гонконг, Китай, Японію і Індонезію. Основу репертуару компанії складають хореографічні постановки Генріетти Горн. Folkwang Tanzstudio також працює із хореографами з інших країн. Мета цієї творчої співпраці – створення стилістично різноманітного репертуару. Робота з різною технікою танцю і постановниками з різних країн світу збагачує творчий потенціал компанії, міцно закріпивши за нею статус колективу, що прагне до пошуку і експерименту.

Додаткова інформація: www.freedance.org.ua


13.11.2007
 


Коментарі: 0